Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Różowe tulipany - 40x50 cm

Oryginalny obraz na płótnie Różowe tulipany Oryginalny i licencjonowany obraz na płótnie idealny na każdą ścianę. Nasze obrazy wyróżniają: Fantastyczne barwy, wysokie nasycenie i ostrość, kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości
65,00 PLN

  Natura

  Obrazy na ścianę – Natura pozwolą Ci otoczyć się na co dzień najdoskonalszym designem – bo  stworzonym przez samą przyrodę. Las, konie, kwiaty, dmuchawce, tulipany, wodospad, lawenda, owoce, wilk czy róża -  atrakcyjnych dekoracji ściennych są setki.

  Nasze obrazy z naturą należą do najelegantszych ozdób wnętrz. Wydrukowane z użyciem najwyższej jakości tuszy na trwałym poliestrowym płótnie naciągniętym na solidną ramę sosnową, gwarantują estetyczną satysfakcję przez długie lata. Jednocześnie ostrość obrazu i żywość barw są tak bliskie doskonałości, że możesz prawie poczuć zapach kwiatów i usłyszeć szum morza.

  W kategorii „Natura” znajdziesz bowiem obrazy na płótnie inspirowane nie tylko szerokim światem fauny i flory, ale także nieożywioną przyrodą, która fascynuje człowieka od początku jego istnienia – skałami, ocenami, plażami... Każde z prezentowanych dzieł na swój własny sposób wykorzystuje bogactwo Matki Ziemi jako formę dekoracji bezdusznych architektonicznych brył. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nawet w środku wielkiej metropolii budził się co rano z widokiem na las, dzikie koty lub spienione fale – wystarczy znaleźć swój ulubiony obraz na ścianę.

  Przyrodnicze obrazy na ścianę oprócz miłych skojarzeń i zachęty do relaksu niosą w sobie także olbrzymi potencjał dekoratorski. Już sama gama barw spotykanych w naturze jest imponująca, a ich niezwykłe kompozycje okazują się ciekawsze niż jakikolwiek wymysł ludzki. Od soczystej zieleni liści po wielobarwne łąkiobrazy o tematyce natury upiększą salon, sypialnię, kuchnię a nawet pokój dziecięcy.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Słonie obraz na ścianę - decoart24.pl


  Słoń obraz na ścianę - decoart24.pl


  Jak wygląda natura widziana oczami artystów? Rewelacyjnie! Przekonasz się o tym, poznając powyższe obrazy na płótnie

  Kilkadziesiąt różnorodnych wzorów, pasujących idealnie zarówno do salonu, kuchni, jak i sypialni. Obrazy na płótnie prezentujące kadry wprost z natury to świetny pomysł na subtelne ożywienie domowej aranżacji oraz oryginalny sposób na poprawę codziennego samopoczucia domowników. Wysoka jakość oraz precyzja wykonania widoczne są nawet w najmniejszych detalach, co satysfakcjonuje także najbardziej wymagających estetów. Poznaj nasze obrazy i pozwól swojemu domowi odżyć!


  Róża obraz na śćianę - Sklep decoart24.pl


  Pingwiny obraz na ścianę - Sklep Decoart24.pl