Wczytuję dane...

Plaże


Czy można wyobrazić sobie bardziej inspirujące miejsca niż plaże? Uwiecznione na obrazach na płótnie w formie fotografii, grafik i malunków, przenoszą nas nieustannie w świat wakacji i duchowej wolności. Idylliczne, sentymentalne, romantyczne, ale czasem też oszałamiające siłą żywiołu są doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników mórz i oceanów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz do salonu - Seychelles, plaża - 40x40 cm

Obraz do salonu - Seychelles, plaża - 40x40cm - Drukowany na płótnie bawełnianym 300g/m2, sosnowe krosna o grubości 2 cm i szerokości 3,5 cm. Polski producent. Żywe kolory przez dziesięciolecia,
56,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Tropiki na Pacyfiku - 120x90 cm

Obraz na ścianę - Tropiki na Pacyfiku - 120x90 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
183,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Mooch - obraz na płótnie

Mooch - obraz na płótnie
99,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Welcome - obraz na płótnie

Welcome - obraz na płótnie
99,00 PLN

Plaże

Nadmorska sceneria wywołuje u Ciebie szeroki i szczery uśmiech? W takim razie koniecznie poznaj nasze obrazy na płótnie i plaże, które prezentują

 

W tej kategorii znajdziesz zarówno obrazy o realistycznych, niemalże fotograficznych widokach oraz profesjonalne i piękne malowidła. Na nich nie tylko błękit fal i piaszczyste plaże, ale również latarnie morskie i łódki. Wybierz ten egzemplarz, który najbardziej przypada Ci do gustu i zawieś go w dowolnym pokoju swojego mieszkania, a klimatyczną i piękną aranżację masz jak w banku.