Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz do salonu - na płótnie - Psi Przyjaciel - 100 x 50 cm

Obraz na płótnie - Psi przyjaciel - 100 cm - 50 cm Obraz pt "Psi przyjaciel" to dzieło autorstwa Wahyu Ramadhani, przedstawiający leżącegp psa. Pies to symbol wierności i czujności. To przyjaciel na całe życie, który kocha Cię dokładnie takim
119,00 PLN

  Zwierzęta

  Obrazy Zwierząt cieszą się niegasnąca popularnością wynikającą z odwiecznej fascynacji człowieka światem żywych istot, innych niż homo sapiens. Dzikie bestie i piękne insekty, tropikalne ryby oraz rozkoszni domowi milusińscy – wybór gatunków, którymi można ozdobić ścianę jest praktycznie nieskończony, a każdy ma swój unikatowy czar.

  Obrazy ze zwierzętami to coś więcej niż piękno przyrody w żywej postaci umiejętnie uchwyconej w jednym kadrze. Praktycznie każdy przedstawiciel świata fauny ma bowiem swój własny „garnitur” atrybutów, które wywołują w naszych głowach emocje, skojarzenia, tęsknoty. I tak drapieżniki kochamy za ich siłę, konie za ich pęd do swobody, zebry za ich charyzmatyczny design, a motyle za kruche piękno. Wieszając na ścianie obraz zwierząt, stwarzamy sami sobie klimat marzeń i nostalgii.

  Nasze obrazy na płótnie drukowane są za pomocą precyzyjnej techniki cyfrowej na poliestrowym podkładzie, który prezentuje się perfekcyjnie nawet z bardzo bliskiej odległości. Obrazy zwierząt w postaci fotografii są więc niezwykle realistyczne i dynamiczne, co doskonale kontrastuje ze stabilną niezmiennością białej ściany. Zarówno ujęcia dzikich istot w spontanicznym ruchu, jak i detale sierści czy skóry aspirują do rangi designerskiego arcydzieła.

  W kategorii obrazów ze zwierzętami znajdziemy jednak także nieco bardziej artystyczne interpretacje znanych gatunków. Szkice, grafiki i pastele z podobiznami ssaków, ptaków oraz płazów to ukłon w stronę aranżacji założonych na pewnej dozie fantazji i ekstrawagancji, zarówno w kontekście odniesienia do stylu retro, jak i bardziej nowoczesnych trendów eklektycznych.


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Motyl - Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl

  Lwiątka - Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl

  Żyrafa - Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl


  Dla wielbicieli zwierząt i nie tylko – obrazy na płótnie z wizerunkami najpiękniejszych stworzeń

  Niezależnie od tego, na który z obrazów się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że znacząco ożywi to aranżację Twojego mieszkania i nada jej oryginalnego charakteru. Co więcej, różnorodność wzorów oraz kolorów sprawia, że obraz można z łatwością dopasować do klimatu już panującego we wnętrzu i zawiesić go zarówno na ścianie w salonie, sypialni, jak i pokoju dziecka. Warto tym bardziej, że obrazy na płótnie zasilające ofertę naszego sklepu spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi pod względem jakości.

  Zebry - Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl


  Koliber - Obraz na ścianę - Sklep decoart24.pl