Wczytuję dane...

Ozdoby Choinkowe


Czy można wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez drzewka? Ozdoby choinkowe to tradycyjny element świątecznego wystroju wnętrz, który w wielu domach jest elementem rodzinnej dumy i skarbem przekazywanym sobie z pokolenia na pokolenie. Artystyczne bombki i zawieszki to przedmioty luksusowe, które stanowią doskonały pomysł na prezent.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Imbryk - 9cm - Ozdoba choinkowa

Niezwykła figurka, pomalowana metalizującą, zieloną farbą, która nadaje jej orientalnego charakteru. Wszystkie zdobienia zostały wykonane ręcznie z niebywałą starannością - część z nich jest złota, część czerwona i miedziana.
129,00 PLN
Produkt dostępny!

Imbryk - 8cm - Ozdoba choinkowa - (6szt. w opakowaniu)

Imbryk został pomalowany metalizującą, pomarańczową farbą, która mieni się w świetle i przyciąga wzrok. Wszystkie zdobienia zostały wykonane ręcznie, co nadaje przedmiotowi unikalności. Z pewnością doda drzewku niezwykłego charakteru.
149,00 PLN
Produkt dostępny!

Tort - 12cm - (6szt. w opakowaniu)

Figurka ma 12 cm wysokości oraz uchwyt, który pozwala na powieszenie jej na gałązce czy w innym, ciekawym miejscu. Jest ona bogato zdobiona brokatowymi dekoracjami w odcieniach złota, miedzi i srebra.
129,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Ozdoba choinkowa - Słoń cyrkowy - 11,5cm (6szt. w opakowaniu)

Figurka wykonana jest z niezwykłą precyzją, ma 11,5 cm. Nadaje się zarówno do powieszenia na choince, jak też do postawienia w roli ozdoby - świetnie sprawdzi się jako dodatek do upominku.
139,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Ozdoba choinkowa - Klown Moliere - 13cm (6szt w opakowaniu)

Ręcznie wykonana figurka o wysokości 13 cm. Klown został pomalowany ręcznie czerwoną i fioletową, metalizującą farbą, a następnie wykonano na nim precyzyjne, złote zdobienia.
139,00 PLN

Ozdoby Choinkowe

Każdy z nas chce, aby choinka w jego domu rodzinnym wyglądała zupełnie wyjątkowo. Już teraz jest to możliwe dzięki ozdobom choinkowym, które przedstawiamy w tym dziale. Ozdoby świąteczne wprowadzają do naszego domu niezwykłą atmosferę, dzięki której możemy łatwiej wprowadzić się w dobry nastrój. Nasze ozdoby choinkowe to świetnie dopasowane do wszystkich typów wystrojów, w dużej mierze również wykonane ręcznie, co sprawia, że są unikalne oraz wyjątkowe.