Wczytuję dane...

Dekoracje Świąteczne


Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres w całym roku, który po prostu wymaga specjalnej oprawy. Stylowe ozdoby świąteczne pozwalają zamienić dom w oazę adwentowej radości i przydają Wigilii niezwykłej, mistycznej atmosfery. Bez kolorowych bombek, artystycznych zawieszek czy eleganckich opakowań na prezenty nawet karp smakowałby gorzej!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Stojak choinkowy Ekono Duży

Duży, stojak choinkowy. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 29 cm Szerokość: 56 cm Głębokość: 56 cm Waga brutto: 3,25 kg
189,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak choinkowy Standard Duży

Duży stojak choinkowy z pojemnikiem na wodę. Wykonany z metalu. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 29 cm Szerokość: 56 cm Głębokość: 56 cm Waga: 2,58 kg
219,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak choinkowy - 8 Kolorów Duży

Duży stojak choinkowy z pojemnikiem na wodę. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 30 cm Szerokość: 56 cm Głębokość: 56 cm Waga brutto: 2,61 kg
209,00 PLN
Produkt dostępny!

Imbryk - 9cm - Ozdoba choinkowa

Niezwykła figurka, pomalowana metalizującą, zieloną farbą, która nadaje jej orientalnego charakteru. Wszystkie zdobienia zostały wykonane ręcznie z niebywałą starannością - część z nich jest złota, część czerwona i miedziana.
129,00 PLN
Produkt dostępny!

Imbryk - 8cm - Ozdoba choinkowa - (6szt. w opakowaniu)

Imbryk został pomalowany metalizującą, pomarańczową farbą, która mieni się w świetle i przyciąga wzrok. Wszystkie zdobienia zostały wykonane ręcznie, co nadaje przedmiotowi unikalności. Z pewnością doda drzewku niezwykłego charakteru.
149,00 PLN
Produkt dostępny!

Tort - 12cm - (6szt. w opakowaniu)

Figurka ma 12 cm wysokości oraz uchwyt, który pozwala na powieszenie jej na gałązce czy w innym, ciekawym miejscu. Jest ona bogato zdobiona brokatowymi dekoracjami w odcieniach złota, miedzi i srebra.
129,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Ozdoba choinkowa - Słoń cyrkowy - 11,5cm (6szt. w opakowaniu)

Figurka wykonana jest z niezwykłą precyzją, ma 11,5 cm. Nadaje się zarówno do powieszenia na choince, jak też do postawienia w roli ozdoby - świetnie sprawdzi się jako dodatek do upominku.
139,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Ozdoba choinkowa - Klown Moliere - 13cm (6szt w opakowaniu)

Ręcznie wykonana figurka o wysokości 13 cm. Klown został pomalowany ręcznie czerwoną i fioletową, metalizującą farbą, a następnie wykonano na nim precyzyjne, złote zdobienia.
139,00 PLN

Dekoracje Świąteczne