Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Parasolnik Pełny - 7 Kolorów - Stojak

Artystycznie wykonany stojak na parasolki w kształcie parasola. Wymiary: Wysokość: 84 cm Szerokość: 37 cm Głębokość: 37 cm Waga brutto: 3,55 kg Dostępny w 7 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat.
179,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak na gazety - Metal - 8 Kolorów

Stylowy stojak na gazety, który z pewnością ułatwi segregacje gazet. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 44 cm Szerokość: 37 cm Głębokość: 24 cm Waga brutto: 0,5 kg
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Parasolnik - Stojak na parasole

Klasycznie wykonany, lekki stojak na parasolki w kształcie parasola. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 77 cm Szerokość: 32 cm Głębokość: 32 cm Waga brutto: 1,25 kg
99,00 PLN
Produkt dostępny!

Stojak na parasole - Parasolnik - 7 Kolorów

Artystycznie wykonany stojak na parasolki w kształcie parasola. Dostępny w 7 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat. Wymiary: Wysokość: 85 cm Szerokość: 34 cm Głębokość: 34 cm Waga brutto: 2,5 kg
105,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Gazetnik - 23x41x30cm

Elegancki i funkcjonalny gazetnik wykonany z ekoskóry o strukturze 'croco' w kolorze ciemnej czekolady. Będzie doskonale prezentował się w salonie, czy biurze jako pojemnik na dokumenty.
109,00 PLN

Gazetniki - Stojaki na parasole - Parasolniki

Gazetniki i parasolniki to akcesoria, o których mało kto dziś pamięta. A szkoda, bowiem te praktyczne dodatki do domu ułatwiają zachowanie porządku i mogą być dekoracją samą w sobie!

Nie na darmo mawiają, że diabeł tkwi w szczegółach. Stylowe gazetniki należą do tego szczególnego wyposażenia salonu, gabinetu czy sypialni, które niby nie należy do absolutnej konieczności, ale w praktyce okazuje się niezastąpione. Gdzie bowiem odkładasz wszystkie niedoczytane gazety oraz magazyny, do których chcesz jeszcze wrócić? Chowanie ich do szaf kończy się całkowitym zapomnieniem, podczas gdy przechowywanie na stoliku do kawy czy kanapie to po prostu rozgardiasz. Tymczasem stojak na gazety ustawiony w poręcznym miejscu na podłodze nie razi oczu, ale jednocześnie wciąż przypomina o swojej kuszącej zawartości.

W przedpokoju natomiast podobnie enigmatyczną, acz doniosłą rolę spełnia stojak na parasol. Praktycznie w każdym domu parasoli jest więcej niż członków rodziny, bowiem wciąż sprawiamy sobie nowe, a starych nam żal wyrzucać. Wieszanie ich na haczykach na kurtki i płaszcze jest mało praktyczne i utrudnia znalezienie czegokolwiek w potrzebie. Na domiar złego, gdy na dworze faktycznie pada, a do domu wracamy ociekając deszczem, nie bardzo wiadomo co z mokrym parasolem zrobić. Parasolnik tymczasem łączy funkcję stojaka z ociekaczem – można do niego wstawić luźno złożone parasole i pozostawić do wyschnięcia, nie troszcząc się o plamy na podłodze.

Oferowane w DecoArt24.pl gazetniki i parasolniki to doskonałe propozycje na prezent dla domu – neutralne, prestiżowe i zaskakująco przydatne w każdej rodzinie.


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


Stojaki na gazety - parasolniki decoart24.pl


Stojaki na gazety - parasolniki decoart24.pl

Parasolnik - Gazetnik decoart24.pl