Wczytuję dane...

Patery Drewniane i Metalowe


Patery drewniane i metalowe to ciekawa alternatywa dla naczyń ceramicznych, doskonale wpisująca się w modne trendy industrialno-rustykalnego wystroju. Niezwykłe trwałe, bo nietłukące się, towarzyszą nam latami pięknie prezentując się przy rozmaitych okazjach – od eleganckich kolacji dla przyjaciół po rodzinne celebracje świąteczne. Wyeksponowane na otwartych półkach bywają dekoracją, nawet, jeśli nie są akurat wykorzystywane!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Drewniana - 18x40,5x5cm

Patera stworzona z drewna mango, jest w kolorze brązu z zachowanymi naturalnymi kolorami w obrębie poprzecznych rzeźbień. Świetnie nada się jako miejsce na owoce, orzechy czy cukierki.
74,90 PLN
Produkt dostępny!

Patera - Drewniana - 51x9x5cm

Patera została wykonana w całości z egzotycznego drewna mango. Po wewnętrznej stronie jest gładka, podkreśla rysunek drewna, zaś po zewnętrznej zostały wykonane eleganckie zdobienia, nadające paterze orientalnego charakteru.
75,00 PLN
Produkt dostępny!

Patera na owoce - Metalowa - 25cm

Ta metalowa patera z pewnością świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu - dopasuje się do nowoczesnego, a także będzie stanowić ciekawą ozdobę w klasycznym wystroju. Patera ma średnicę 25 cm.
35,00 PLN

Patery Drewniane i Metalowe

Patery drewniane i metalowe to propozycja dla miłośników niebanalnych dodatków wnętrzarskich, którzy przywiązują wagę nie tylko do jakości posiłków, ale także do sposobu ich podania. Na swój sposób niszowe, są ciekawym urozmaiceniem zastawy stołowej.

Patery drewniane to ukłon w stronę tradycyjnych i naturalnych elementów wyposażenia. Proste i niezobowiązujące, pasują do większości aranżacji, a sama struktura drzewa bywa ich największą ozdobą. Szczególnie godne polecenia są patery z drewna egzotycznego, niezwykle trwałe i eleganckie, które samą swoją kolorystyką nawiązują do etnicznych motywów. Można na nich serwować owoce czy orzechy, a przy tym również dobrze nadają się do celów dekoracyjnych, zwłaszcza w połączeniu z suszoną roślinnością, sezonowymi płodami przyrody czy orientalnymi kadzidełkami.

Patery metalowe odznaczają się natomiast prostotą innego rodzaju – surowej formy i industrialnego chłodu. Utrzymane w neutralnych metalicznych kolorach, najczęściej szlachetnej stali, doskonale odnajdują się w większości współczesnych stylach wnętrzarskich, korespondując z modnymi aluminiowymi i stalowymi dodatkami do domu. Metalowe patery są niezrównane w swojej trwałości – przeżyją bowiem każdy upadek – a przy tym są łatwe do utrzymania w czystości. Podaje się na nich nie tylko owoce, ale także drobne przekąski słodkie i słone.

Patery drewniane i metalowe mogą oczywiście być wykorzystywane wyłącznie w celach ozdobnych i z tego punktu widzenia są dobrą propozycją na uniwersalny acz prestiżowy prezent.

Patera decoart24.pl

Patera decoart24.pl

Patery metalowe były modne kilkadziesiąt lat temu, jednak to właśnie teraz wracają do łask. Mogą służyć zarówno jako ciekawa ozdoba, jak również przedmiot przydatny w kuchni albo w domu, gdzie często odbywają się spotkania towarzyskie. Warto pamiętać również o tym, że patery drewniane, zwłaszcza te z egzptycznego drewna i ręcznie zdobione, to piękne dekoracje w połączeniu choćby z kadzidełkami, potpourii czy innymi, wymyślonymi przez nas dodatkami.