Wczytuję dane...

Filmy Science Fiction


Filmy science fiction urosły już do rangi ikon popkultury XX i XXI wieku. Uwiecznione na wysokiej jakości plakatach wprowadzają do codziennych aranżacji przyjemny element futuryzmu. W dobie, gdy podróże kosmiczne stają się już rzeczywistością, takie dekoracje na ścianę pozwalają żyć z duchem czasów w pełnym tego słowa znaczeniu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Plakat na ścinę - Aquaman Battle For Atlantis

Plakat na ścianę Aquaman Battle For Atlantis Plakaty wyróżniają się rewelecyjną jakością, intensywnymi i wyrazistymi barwami. Papier gruby i trwały, plakaty świetnie układają się w ramach za szybą. Produkty posiadają oryginalną licencję producenta, to ic
24,99 PLN

Filmy Science Fiction

Plakaty na ścianę nie z tego świata – ze znanymi motywami science fiction

 

Z nimi znacząco poprawisz wygląd swojego pokoju i nadasz mu oryginalnego, indywidualnego charakteru. Wykorzystaj powyższe plakaty, żeby pokazać całemu światu, którą z produkcji science fiction uwielbiasz najbardziej. A może kupisz plakat dla swojego malucha? W końcu nikt nie powiedział, że science fiction to zabawa wyłącznie dla dorosłych. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że w naszej ofercie z łatwością znajdziesz plakat spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.