Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Pojemnik na lód - 19x23cm

Pojemnik wykonany jest z dwóch warstw; warstwa zewnętrzna to drewno o urozmaiconej fakturze, z pionowymi żłobieniami u podstawy. Warstwa wewnętrzna zostala wykonana ze stali nierdzewnej, podobnie jak elementy pokrywki.
219,00 PLN
Produkt dostępny!

Pudełko ozdobne - 13x15cm

Pojemnik wykonany jest z dwóch warstw; wieka o gładkiej fakturze oraz drewnianej dolnej częsci pokrytej dekoracyjnymi rzeźbieniami. Pojemnik na wielkość 13x15cm.
62,50 PLN
Produkt dostępny!

Pojemnik na lód - 23x23cm

Praktyczny i elegancki pojemnik na lód w formie wiaderka. Warstwa zewnętrzna została wykonana ze żłobionego drewna mango w ciemnej kolorystyce. Warstwa wewnętrzna to stal nierdzewna.
329,00 PLN

Pojemniki na Lód

Przy pięknie zastawionym stole zawsze powinny pojawić się serwetki. Pozwalają na dyskretne wytarcie po posiłku dłoni czy kącików ust. Warto jednak również serwetki zaprezentować naszym gościom w sposób elegancki i gustowny. Dzięki tym przepięknym serwetnikom, które występują w mnogości kształtów i materiałów, każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Część serwetników wykonana jest ręcznie, z pięknym, ornamentowymi zdobieniami, co podnosi ich efektowny wygląd.