Wczytuję dane...

Sztuczne Storczyki


Kochasz orchidee, ale nie ma czasu na ich pielęgnację? Sztuczne storczyki to sposób na ożywienie wnętrz najelegantszym z naturalnych deseniów bez zbędnej pracy i zmartwień związanych z uprawą. Wysoka jakość syntetycznych roślin wprawiłaby przy tym w błąd niejednego florystę – trudno o lepszą dekorację stołu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 46x66cm

Kwiaty zostały odtworzone bardzo realistycznie - mają piękną, głęboką, amarantową barwę oraz pomarańczowe i piaskowe środki. Całość wygląda niezwykle efektownie, elegancko - i prawdziwie!
227,50 PLN
Produkt dostępny!

Storczyk sztuczny - W doniczce - 28x50cm

To niezwykła orchidea w doniczce, do złudzenia przypominająca żywy kwiat. Ma piękne, bladoróżowe kwiaty z ciemniejszymi środkami oraz mięsiste liście, które również w dotyku imitują żywy okaz.
89,00 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny Amarylis w doniczce 50x86cm

Amarylis w donicy o wymiarach 50x86 cm. Świetnie nada się zarówno jako ozdoba naszego domu, jak również jako prezent dla bliskiej nam osoby.
343,90 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 25x55cm

Orchidea posiada kilka kwiatów w bladoróżowym kolorze, z ciemniejszymi środkami, a także mięsiste liście. Kompozycja jest uzupełniona lustrzanym pojemnikiem, w którym znajduje się kwiat.
114,90 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 33x56cm

Orchidea z gatunku Cymbidium o bladofioletowych kwiatach i słonecznych środkach umieszczona w matowej kremowej donicy. Kompozycja wykonana z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje efekt naturalności. Wymiary: 33x56cm.
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Storczyk sztuczny w doniczce - 21x58cm

Orchidea w doniczce z gatunku Vanda o ciemnoczerwonych kwiatach i nieco ciemniejszych środkach, umieszczona w szkliwionej czarnej doniczce o oryginalnym kształcie.
99,00 PLN

Sztuczne Storczyki

Sztuczne storczyki to kwintesencja wnętrzarskiej elegancji bez cienia kompromisu. Orchidee przez wielu ludzi uznawane są najpiękniejsze kwiaty świata, a oryginalności i dystynkcji faktycznie nie można im odmówić. Okrzyknięte symbolem miłości i piękna, stały się w ostatnich latach najbardziej pożądanymi roślinami doniczkowymi.

Sztuczne storczyki pozwalają cieszyć się wspaniałym wymysłem natury bez wysiłków i zmartwień. Kapryśne w swojej delikatnej urodzie naturalne kwiaty wymagają bowiem dość pieczołowitej pielęgnacji i bardzo specyficznych warunków uprawy. W efekcie, wielu z nas po zakupie pięknej rośliny musi pogodzić się z faktem, że z czasem traci ona na walorach estetycznych, a wręcz obumiera. Czyż nie szkoda pieniędzy, czasu i rozczarowań?

Tymczasem sztuczne storczyki nie tylko pozwalają fantastycznie ozdobić stół jadalny, parapet czy komodę, ale gwarantują kwitnienie przez okrągły rok przy całkowitym braku zamieszania związanego z podlewaniem, przesadzaniem czy nawożeniem. Modele oferowane w DecoArt24.pl odznaczają się tak wyjątkową jakością wykonania, że na pierwszy rzut oka trudno orzec czy są prawdziwe, czy też nie. Wyraziste barwy, precyzyjnie wykrojone płatki, naturalna kompozycja łodyg i liści sprawiają naprawdę sugestywne wrażenie.

Sztuczne storczyki dostępne są w bardzo różnych rozmiarach, tonacjach kolorystycznych i naczyniach, dzięki czemu można łatwo dobrać idealną dekorację do konkretnego salonu, jadalni czy sypialni. Zestawiane po kilka, tworzą fenomenalny klimat tropikalnej, ale bardzo eleganckiej sielanki!

Storczyki to bardzo piękne, ale zarazem wymagające niesamowitej pielęgnacji rośliny. Nie każdy może pozwolić sobie na posiadanie ich żywych egzemplarzy, dlatego świetnie sprawdzą się również te sztuczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oraz najwyższej jakości materiałów, sztuczne stroczyki są trwałe i do złudzenia przypominają prawdziwe rośliny - zarówno z wyglądu, jak i dotyku. Pięknie prezentują się w każdym wnętrzu i - co najważniejsze - kwitną przez cały rok!