Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 46x66cm

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 46x66cm Kwiaty zostały odtworzone bardzo realistycznie - mają piękną, głęboką, amarantową barwę oraz pomarańczowe i piaskowe środki. Całość wygląda niezwykle efektownie, elegancko - i prawdziwie!
227,50 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - W doniczce - 21x58cm

Sztuczny storczyk - W doniczce - 21x58cm Orchidea w doniczce z gatunku Vanda o ciemnoczerwonych kwiatach i nieco ciemniejszych środkach, umieszczona w szkliwionej czarnej doniczce o oryginalnym kształcie.
99,00 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 33x56cm

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 33x56cm Orchidea z gatunku Cymbidium o bladofioletowych kwiatach i słonecznych środkach umieszczona w matowej kremowej donicy. Kompozycja wykonana z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje efekt naturalności. Wymiary: 33x56cm.
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - W doniczce - 28x50cm

Sztuczny storczyk - W doniczce - 28x50cm To niezwykła orchidea w doniczce, do złudzenia przypominająca żywy kwiat. Ma piękne, bladoróżowe kwiaty z ciemniejszymi środkami oraz mięsiste liście, które również w dotyku imitują żywy okaz.
89,00 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny Amarylis w doniczce 50x86cm

Sztuczny Amarylis w doniczce 50x86cm Amarylis w donicy o wymiarach 50x86 cm. Świetnie nada się zarówno jako ozdoba naszego domu, jak również jako prezent dla bliskiej nam osoby.
343,90 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 25x55cm

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 25x55cm Orchidea posiada kilka kwiatów w bladoróżowym kolorze, z ciemniejszymi środkami, a także mięsiste liście. Kompozycja jest uzupełniona lustrzanym pojemnikiem, w którym znajduje się kwiat.
114,90 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczna Kompzycja Kwiatowa - 54x56cm

Sztuczna Kompzycja Kwiatowa - 54x56cm Niezwykłe zestawienie sztucznych kwiatów z nowoczesnych materiałów, które sprawiają, że kompozycja do złudzenia przypomina prawdziwą.
339,00 PLN
Produkt dostępny!

Sztuczny storczyk - W doniczce - 42,5x77,5cm

Sztuczny storczyk - W doniczce - 42,5x77,5cm Orchidea w doniczce wykonana jest bardzo realistycznie, posiada białe kwiaty z pomarańczowymi środkami, które do złudzenia przypominają prawdziwe.
199,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Sztuczna Calla - x7 - W wazonie - 59x35cm

Sztuczna Calla - x7 - W wazonie - 59x35cm W zestawie z pięknymi kwiatami calli o białej barwie jest również wazon. Cała kompozycja sprawdzi się w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.
98,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Sztuczny Storczyk - W Doniczce - 47x62cm - Pomarańczowy

Sztuczny Storczyk - W Doniczce - 47x62cm - Pomarańczowy Orchidea ma piękne, pomarańczowe kwiaty z jaśniejszymi środkami, a także mięsiste liście. W zestawie znajduje się ceramiczna donica, na której wykonano zabieg postarzania, przez co jeszcze lepiej pasuje do całości.
169,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Sztuczny storczyk - Orchidea -W doniczce - 27x65cm

Sztuczny storczyk - Orchidea -W doniczce - 27x65cm Orchidea o delikatnych, śnieżnobiałych płatkach z bordowymi środkami w srebrnej, 'lustrzanej' doniczce. Zwraca uwagę znakomita jakość wykonania co gwarantuje efekt naturalności. Wymiary: 27x65cm
209,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 50x73cm

Sztuczny storczyk - Orchidea - W doniczce - 50x73cm Sztuczna orchidea w pięknej, czarnej, szkliwionej doniczce to ozdoba, która powinna zagościć w Twoim domu, jeśli chcesz go wzbogacić kwiatami, a nie masz czasu ani ręki do ich pielęgnacji.
294,00 PLN

Sztuczne Storczyki

Storczyki to bardzo piękne, ale zarazem wymagające niesamowitej pielęgnacji rośliny. Nie każdy może pozwolić sobie na posiadanie ich żywych egzemplarzy, dlatego świetnie sprawdzą się również te sztuczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oraz najwyższej jakości materiałów, storczyki są trwałe i do złudzenia przypominają prawdziwe rośliny - zarówno z wyglądu, jak i dotyku. Pięknie prezentują się w każdym wnętrzu i - co najważniejsze - kwitną przez cały rok!