Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - Mango - 15x38cm

Wazon drewniany wykonany z drewna mango, z widoczną fakturą słojów. Jest zdobiony metalowymi wstawkami ze stali nierdzewnej. Nadaje się idealnie do suchych kompozycji, ale również sam w sobie stanowi doskonałą ozdobę pomieszczenia.
114,50 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - 13x30,5cm

Piękny, dekoracyjny wazon wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zdobiony metalowymi wstawkami ze stali nierdzewnej. Nadaje się idealnie do suchych kompozycji, ale również sam w sobie prezentuje się doskonale jako ozdoba pomieszczenia.
89,00 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - Mango - 13x36cm

Piękny wazon drewniany wykonany w całości z egzotycznego drewna mango. Ręcznie zdobiony wąskimi, poziomymi prążkami, co nadaje mu uroku i oryginalności. Został zaprojektowany tak, aby dekorować nowoczesne, jak również klasyczne wnętrza.
69,00 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - 25x9x33cm

Piękny wazon drewniany wykonany w całości z egzotycznego drewna mango. Ręcznie zdobiony u góry wklęsłymi, okrągłymi żłobieniami, co upiększa i nadaje oryginalności wazonowi. Został zaprojektowany tak, aby dekorować nowoczesne i klasyczne wnętrza.
99,00 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany 15x38cm

Drewniany wazon o oryginalnym kształcie, w kolorze średniego brązu. Został wykonany z jednego kawałka drewna, dzięki czemu doskonale widoczny jest rysunek słojów. Będzie idealnym dodatkiem, aby urozmaicić i udekorować pomieszczenie.
129,00 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany 9x9x33cm

Klasyczny drewniany wazon w matowym, czarnym kolorze. Jest dekorowany delikatnym biało-srebrnym motywem roślinnym. Posiada praktyczny szklany wkład, dzięki czemu nadaje się zarówno do suchuch jak i do świeżych kompozycji kwiatowych.
79,00 PLN
Produkt dostępny!

Wazon dekoracyjny - Drewniany - 6,5x18x35cm

Prostokątny, oryginalny wazon wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zdobiony metalowymi wstawkami ze stali nierdzewnej. Nadaje się idealnie do suchych kompozycji, ale również sam w sobie stanowi doskonałą ozdobę i udekoruje każde wnętrze.
115,50 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany 18x38cm

Piękny wazon o delikatnym, prostym kształcie, z widocznym rysunkiem słojów. Dzięki niemu wnętrze nabierze nowego charakteru i stylu. Jest przeznaczony do suchych kompozycji, ale również sam w sobie stanowi doskonałą ozdobę.
114,50 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - Prostokąt - 7,5x23x30,5cm

Prostokątny drewniany wazon w ciemno brązowym kolorze. Jest dekorowany delikatnymi pionowymi prążkami. Idealnie nadaje się do suchych kompozycji, ale również sam w sobie jest doskonałą ozdobą.
99,90 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - 25,5x7,5x25,5cm

Kwadratowy drewniany wazon w ciemno brązowym kolorze. Jest dekorowany delikatnymi pionowymi prążkami. Idealnie nadaje się do suchych kompozycji, ale również sam w sobie jest doskonałą ozdobą.
95,00 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany 10x10x35,5cm

Klasyczny drewniany wazon w ciemno brązowym kolorze. Jest dekorowany delikatnymi pionowymi prążkami. Został zaprojektowany tak, aby dekorować nowoczesne, jak również klasyczne wystroje wnętrz salonu, sypialni, jadalni czy biura.
86,50 PLN
Produkt dostępny!

Wazon drewniany - 15x51cm

Duży, stylowy wazon drewniany wykonany w całości z egzotycznego drewna mango. Zdobiony wąskimi, poziomymi prążkami, co nadaje mu uroku i oryginalności. Wspaniale sprawdzi się jako prezent.
199,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Wazon drewniany - Mango 13x45cm

Elegancki, dekoracyjny wazon z drewna mango, zdobiony wstawkami ze stali nierdzewnej. Nadaje się idealnie do suchych kompozycji, ale również sam w sobie stanowi doskonałą ozdobę pomieszczenia. Jest to znakomity pomysł na prezent.
109,90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Wazon drewniany - Dekoracyjny - 18x28cm

Wazon o ciekawym i oryginalnym kształcie wykonany z egzotycznego drewna mango. Jest zdobiony metalowymi wstawkami ze stali nierdzewnej. Nadaje się idealnie do suchych kompozycji.
115,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Wazon drewniany - Mango - 10x25cm

Piękny wazon drewniany wykonany w całości z egzotycznego drewna mango. Ręcznie zdobiony wąskimi, poziomymi prążkami, co nadaje mu uroku i oryginalności. Nadaje się idealnie do suchych kompozycji.
45,00 PLN

Wazony Drewniane

Drewno wygląda dobrze w każdym wnętrzu - niezależnie od tego, czy jest stylizowane na nowoczesne, czy może ma znamiona klasycznego stylu. Wazon natomiast to nie tylko miejsce na kompozycję z kwiatów czy suszu, ale również doskonała ozdoba w każdym domu. Dzięki takim, wykonanym bardzo precyzyjnie, nieraz ręcznie, z dbałością o szczegóły wazonom da się bez trudu stworzyć ciekawy klimat w mieszkaniu. Wysoka jakość i ręczne wykonanie sprawiają, że wazony drewniane stają się towarem luksusowym, na miarę Twojego domu.