Wczytuję dane...

Wieszaki na Plakaty


Kochasz plakaty i chciałbyś mieć ich więcej, ale nie lubisz zabaw z taśmą klejącą? Innowacyjne wieszaki na plakaty to niedrogi sposób, jak powiesić ulubione grafiki w dowolnym miejscu domu. Dwie listwy zadbają o idealną gładkość papieru i całość prezentuje się na ścianie elegancko i minimalistycznie zarazem!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wieszaki na Plakaty

Wieszak na plakat to najtańszy pomysł, jak powiesić na ścianie reprodukcję lub plakat, bez użycia taśmy klejącej. Ta ostatnia często pozostawia po sobie nieestetyczne, trudne do zmycia ślady kleju!

Innowatorskie rozwiązanie składa się z dwóch plastikowych listew, które montuje się na górnej i dolnej krawędzi papierowego obrazu. Tym samym dzieło ulega idealnemu rozprostowaniu i może zawisnąć na ścianie bez żadnych nierówności czy fałdek. Wieszaki na plakaty wyposażone są zawsze w specjalne oczka, umożliwiające powieszenie dekoracji na gwoździu wbitym w ścianę. Całość jest niezwykle lekka i praktyczna, a przy tym kusząco ekonomiczna.

Do wyboru mamy różne długości listew, ale do niestandardowych arkuszy można je samodzielnie przyciąć bez uszczerbku dla estetyki. Wieszaki na plakaty dostępne są przy tym w trzech uniwersalnych barwach – czarnej, atrakcyjnie odznaczającej się na ścianie; białej, stanowiącej subtelny sposób obramowania oraz przeźroczystej, pozwalające zachować oryginalny urok dzieła, bez żadnych dodatków.

Wieszak na plakat to niezwykle prosty system pozwalający na szybką i łatwą zmianę wystroju czterech ścian. Szczególnie polecane są do map i plakatów edukacyjnych, po których nierzadko wodzimy z ciekawością palcem. Niezastąpione są również w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, gdzie idole i ulubione motywy zmieniają się czasem częściej niż pory roku. Ale tak naprawdę każdy plakat czy reprodukcję da się estetycznie wyeksponować tym tanim i wygodnym sposobem, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć… na kolejne plakaty!


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Wieszak na plakat - Dekoracje do domu decoart24.pl


Wieszaki na plakaty – niezwykle szybki i tani sposób na wygodne zawieszenie plakatu

Każdy komplet wieszaka składa się z dwóch listew oraz oczka, z pomocą którego wygodnie zawiesisz oprawiony już plakat na gwoździku. Wykonanie jest proste, dzięki czemu gwarantuje minimalistyczny efekt. Z powodzeniem zabezpiecza wybraną fotografią, pozwalając jej upiększać Twoje mieszkanie nawet latami. Dzięki różnorodności rozmiarów możesz łatwo dobrać wieszak do posiadanego plakatu. I niezależnie, na który egzemplarz się zdecydujesz, atrakcyjną cenę masz jak w banku.