Wczytuję dane...

Wieszaki Stojące


Wieszaki stojące to klasyka wyposażenia przedpokoju! Uniwersalne w swojej mobilności i pełne wyniosłej gracji, są bardzo praktycznym sprzętem pozwalającym łatwo utrzymać porządek w kurtkach, płaszczach i torbach. Metalowa konstrukcja gwarantuje przy tym stabilność i trwałość na długie lata!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Wieszak do przedpokoju - Stojący Retro

Solidny, metalowy wieszak do przedpokoju w stylu retro. Dostępny w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 195 cm Szerokość: 38 cm Głębokość: 38 cm Waga brutto: 7,3 kg
369,00 PLN
399,00 PLN
Oszczędzasz 30.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 399.00 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Wieszak do przedpokoju - Stojący - Retro

Wieszak na ubrania w stylu retro. Dostępny w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały,. Wymiary: Wysokość: 210 cm Szerokość: 38 cm Głębokość: 38 cm Waga brutto: 6,3 kg
349,00 PLN
389,00 PLN
Oszczędzasz 40.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 389.00 PLN

Wieszaki Stojące

Wieszaki stojące to eleganckie dodatki do przedpokoju, które pozwolą rozwiązać problem nagromadzenia okryć wierzchnich. Bez względu na porę roku cała rodzina potrzebuje bowiem łatwo dostępnych miejsc do łatwego odwieszania kurtek, bluz i płaszczy – to podstawowy warunek zachowania ładu w przedpokoju.

Wieszak stojący ma wiele praktycznych zalet. Przede wszystkim jest mobilny, co ułatwia aranżacje przedpokoju do aktualnych potrzeb czy kompleksowe sprzątanie. Poza tym, jako konstrukcje wykorzystujące przestrzeń w zasięgu 360 stopni, pozwalają na schludne i poręczne przechowywanie okryć wierzchnich na stosunkowo małej powierzchni podłogi. Są też wizualnie lekkie, co jest wielką zaletą w małych mieszkaniach, oraz nie wymagają wiercenia dziur w ścianach.

Oferowane przez nas wieszaki na ubrania stojące wykonane są z metalu, czemu zawdzięczają stabilność, trwałość oraz elegancki design. Wysokiej jakości metal wytrzyma nawet poważne obciążenie, jednocześnie nie ulegając niszczącemu wpływowi wilgoci. Wszystkie modele wieszaków posiadają też haczyki na różnych poziomach wysokości, co nie tylko ułatwia odnajdywanie własnego okrycia, ale zachęca najmłodszych do utrzymywania porządku.

W zależności od osobistych preferencji możesz przy tym wybierać między dekoracyjnymi wieszakami stojącymi dostępnymi w atrakcyjnych patynowych odcieniach a prostymi, nowoczesnymi modelami. Aby urządzić komfortowy, funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie przedpokój wystarczy zgrać wieszak stojący z innymi elementami wyposażenia, takimi jak szafki na buty, siedziska czy parasolniki.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.