Wczytuję dane...

Cukiernice


Cukiernice należą do podstawowego wyposażenia kuchni i jadalni, nawet, jeśli zamiast białych kryształków przechowujemy w nich zdrowszy brązowy lub kokosowy cukier. Jako elegancka ozdoba stołu lub otwartych półek bywają elementem większej kolekcji wraz z pasującym stylowo mlecznikiem i/lub łyżeczką. Minimalistyczne lub artystycznie dekorowane, należą do użytkowej ceramiki o najwyższym poziomie estetyki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Cukiernica z łyżeczką - Ceramiczna - Okrągła - 14,7x6cm

Wymiary: średnica: 14,7 cm wysokość całkowita: 5.8cm wysokość naczynia: 4.5cm grubość pokrywki zew.: 1.3cm grubość pokrywki wew. 1.8cm długość łyżeczki: 13.9cm
49,00 PLN
69,99 PLN
Oszczędzasz 20.99 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 69.99 PLN

Cukiernice

Cukiernice to niezbędny element wyposażenia kuchni i jadalni, bez którego trudno wyobrazić sobie towarzyskie spotkanie przy kawie lub herbacie. Cukier obecny jest praktycznie w każdym domu, a trzymanie go w zwykłej papierowej torebce jest niepraktyczne i wysoce nieestetyczne.

Współczesne cukiernice nie przypominają dawnych fajansowych arcydzieł, które zdobiły dworskie stoły w akompaniamencie arystokratycznych łyżeczek. Dziś preferujemy bowiem proste wzornictwo, które pasuje do szerszego kontekstu nowoczesnej zastawy stołowej, a nawet całej aranżacji wnętrz. Idealna cukiernica powinna jednak być w miarę uniwersalna, tak, aby pasowała do różnych zestawów do kawy czy herbaty – sprzyjają temu minimalistyczne kształty i uniwersalne kolory. Do modnych trendów należy przede wszystkim biała ceramika, a także wstawki z drewna lub nierdzewnej stali.

Miłośnikom śmielszego designu polecić można unikatowe porcelanowe cukiernice z charakterem, które często są częścią dłuższej kolekcji, np. w połączeniu z mlecznikiem czy stylowo dobraną łyżeczką. Takie zestawy przyborników okazują się nieocenione zarówno w czasie wyjątkowych okazji, jak i na co dzień – jako ozdoba szarej rzeczywistości obiecująca odrobinę słodyczy w kubku lub filiżance.

W DecoArt.pl proponujemy cukiernice wysokiej jakości, które z powodzeniem mogą stać się eleganckim prezentem. Dla zwiększenia prestiżu podarku możesz połączyć je z kubkami, spodkami czy dzbankami z tej samej kolekcji oraz zestawem szlachetnego cukru, np. kokosowego.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Cukiernica sklep decoart24.pl