Wczytuję dane...
Model: 14078
Realizacja zamówienia: towar mamy na magazynie, wysyłamy w ciągu 2-4 dni
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
Opis produktu

Fototapeta dla dzieci - Dzikie zwierzaki 


Fototapeta dla dzieci – Dzikie zwierzaki to grafika Matamu, która przyciąga uwagę kolorystyka i ciekawą formą tego projektu. Dzieci na pewno będą się w nią wpatrywały przez wiele godzin, a te starsze na pewno będą chciały powtórzyć ją w swoich rysunkach. Daje możliwość szukania w niej szczegółów i tworzenia na jej kanwie niezwykle ciekawych historii. Fototapeta na ścianę lub fototapeta na wymiar, której kolor możesz zmienić i uczynić ją jeszcze bardziej interesującą. Wyśmienity materiał, polska produkcja to najlepsze rekomendacje.


Fototapeta wykonana jest w jednym kawałku, jest stosunkowo mała dlatego łatwo ją położyć. Fototapetę możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 


Fototapety na wymiar

Przedstawiona fototapeta może zostać wykonana na indywidualne wymiary, w innych barwach, w sepii lub jako wydruk czarno-biały. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wykonujemy także fototapety na zamówienie z nadesłanych do nas zdjęć. Jeśli masz zdjęcie w dobrej jakości i chciałbyś zamienić je na wielką fototapetę, napisz do nas.


Zdjęcie/grafika autorstwa: Matamu


Szczegóły techniczne:
wydruk na satynowym, powlekanym papierze ~140g/m2
druk cyfrowy
wymiary całej fototapety: 175x115 cm


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

Dane techniczne

Prezenty

  • autor: 

    . Matamu

  • wymiary: 

    175x115

Opinie Klientów
Polecamy