Fototapeta na ścianę - Koh Poda boats on beach - 175x115 cm

49,50 zł
Dostawa w ciągu 1-3 dni robocze

9961
  ZAMÓW PRZEZ TELEFON Pn-Pt 8:00-18:00

574-000-825

  Masz pytania?

✉ Zapytaj o produkt

  BEZPIECZNA WYSYŁKA

Każde z naszych zamówień jest starannie zabezpieczone

  100% BEZPIECZNE ZAKUPY

Bezpieczeństwo transakcji z certyfkatem SSL

Fototapeta na ścianę - Koh Poda boats on Beach w oparciu o przepiękną grafikę Chatchawin to powiew egzotycznych wakacji w Twoim domu, który możesz umieścić gdziekolwiek chcesz i napawać się tym widokiem w każdej domowej sytuacji. Otoczenie ma duży wpływ na nasze samopoczucie nie wahaj się więc i zrób wszystko aby je sobie poprawić, a Twój dom stał się bardziej słoneczny, przyjazny i gościnny. Nie tylko zresztą dla Ciebie. Ale także dla Twoich bliskich, przyjaciół i znajomych i każdego kto zawita w Twoje domowe progi.Fototapetę
możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja klejenia. Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w kartonowe opakowanie. 

Szczegóły techniczne:
wydruk na satynowym, powlekanym papierze ~140g/m2
druk cyfrowy
wymiary całej fototapety: 175x115 cm
marka: Nice Wall


Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, barwy mogą wyglądać inaczej. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn ludwik). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

nice wall
9961

Opis

wymiary
175x115
autor
. Chatchawin

Specyficzne kody

EAN13
5901891528251