Fototapeta na ścianę - Street in New York - 366x254 cm

179,50 zł
Dostawa w ciągu: 1-3 dni robocze
22123
  ZAMÓW PRZEZ TELEFON Pn-Pt 8:00-18:00

574-000-825

  Masz pytania?

✉ Zapytaj o produkt

  BEZPIECZNA WYSYŁKA

Każde z naszych zamówień jest starannie zabezpieczone

  100% BEZPIECZNE ZAKUPY

Bezpieczeństwo transakcji z certyfkatem SSL

Fototapeta na ścianę - Street in New York - 366x254 cm.

            Jak śpiewał Frank Sinatra, Nowy York jest miastem, które nigdy nie zasypia... Z kolei Woody Allen powiedział, że Nowy Jork to coś więcej niż miasto, to raczej stan umysłu, Jay- Z i Alicia Keysa śpiewali, że w tym mieście możliwe jest wszystko... To Miasto kojarzone jest nie tylko ze Statuą Wolności, Central Parkiem, Times Square, ale to przede wszystkim kraina marzeń, jazzu, snu o wolności i wielkich pieniądzach, ale to także  miasto nadziei, urzeczywistnienia marzeń o bogactwie. To  miejsce tętniące życiem, określane mianem najpiękniejszego i najpopularniejszego miasta na świcie. W Nowym Jorku jest czar, wielki jak świat. To miasto będące symbolem przepychu, pełne energii jest także światowym centrum finansowym i biznesowym. Jednocześnie może poszczycić się wieloma wspaniałymi zabytkami i miejscami.  Nowy York to piękne miasto, zwłaszcza nocą. To zdecydowanie nocna stolica Świata.

          Nowy York jest piękny, ma swój zaczarowany urok, to wyjątkowe miasto z charakterem i historią.

         Prezentowana fototapeta ukazująca nowojorskie ,, Skrzyżowanie Świata” - Times Square przyciąga uwagę widza oryginalnością, nowoczesnym designem oraz odważną kolorystyką. Proponowana fototapeta ozdobi ściany klubu muzycznego, domowego zacisza, sypialni, pokoju nastolatków, kawiarni, sklepu z akcesoriami do domu. Widzimy na niej także nowojorski splendor, tj. miejski pośpiech, żółte taksówki, światowy przepych, nowojorską nonszalancję i modę.

            Och, Drogie Panie! Z pewności można rzecz, że kobiece spotkania przy kawie, w otoczeniu takiej panoramy to istna przyjemność. Wszak Nowy Jork to ,, Miasto kobiet”.

            Usiądź w wygodnym fotelu i spójrz, a także poczuj- wdychając atmosferę urokliwego miasta, miejsca magicznego, które przyciąga wzrok swoją  aurą tajemniczości. Wybierz się wraz ze swoimi przyjaciółmi na wycieczkę po Nowym Yorku z Twojego domowego zacisza.

            Mieszkanie w dobrym stylu - tak w skrócie można określić wnętrze ozdobione oryginalną fototapetą.

 

Opis techniczny fototapety.

            Fototapeta na ścianę o wymiarach 366x254 cm z kolekcji Nice Wall. Każda sztuka posiada instrukcję klejenia. Proponowany przez nas  produkt oryginalny, posiadają licencję. Drukowany jest ekologicznymi tuszami przez polskiego producenta. Do produkcji zastosowano papier matowy z niebieskim podkładem min. 135 g/m2, dzięki temu dobrze kryje farbę pozostawioną na ścianie. Ze względu na dość duże wymiary, fototapeta została podzielona na 8 brytów, tak abyś mógł łatwiej przylepić ją na ścianę. Bryty kleimy na styk, bez zakładki. 

Szybki i łatwy montaż. Fototapetę bez dalszej obróbki możesz kleić już po wyjęciu z opakowania. Łatwo się klei i szybko wiąże do ściany. Nie potrzebujesz pomocy specjalisty, zrób to sam/a! Do klejenia należy stosować klej do fototapet papierowych. Znakomicie maskuje przebarwienia na ścianie Fototapeta posiada niebieski podkład dzięki temu dobrze maskuje pozostałości po różnych kolorach farb, zabrudzeniach i plamach. 

Niezwykle jaskrawe i trwałe kolory. Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowego druku możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt z najwyższej jakości.

Obraz plastycznie żywy i ostry.
Stosujemy technologię, która sprawia, że obraz na fototapecie jest nieporównywalnie lepszy od innych fototapet dostępnych o tych samych wymiarach.
Kupując ten produkt możesz być pewien, że otrzymasz obraz najlepszy, o dynamicznych barwach, absolutnie doskonały.

Bezpieczna dostawa.  Każda fototapeta jest zwinięta w rulon, zabezpieczona pergaminowym papierem i zapakowana w twardą tubę tekturową.
Tuleja zamknięta jest z obu stron plastikowymi zatyczkami.

Instrukcja klejenia fototapety papierowej. Do każdego opakowania z fototapetą dołączona jest instrukcja jej klejenia. Do klejenia należy stosować wyłącznie klej do fototapet papierowych - zalecamy Pronicel W Extra. Instrukcję klejenia fototapet papierowych możesz także pobrać klikając poniższy link.

Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach fototapet mogą być spowodowane indywidualnymi ustawieniami monitorów. Fototapety drukowane są na bazie ekologicznych tuszy, są przyjazne dla środowiska. Fototapety nie zabezpieczone laminatem nie są odporne na ścieranie. Za dopłatą producent może zalaminować każdą fototapetę - zapytaj o koszt usługi pracownika sklepu. Zalaminowana fototapeta jest w 100% odporna na zabrudzenia i zachlapania. Można ją przecierać suchą szmatką i myć wodą z środkami chemicznymi (np. płyn do mycia naczyń). Jest odporna także na ścieranie mechaniczne.

nice wall
22123

Opis

wymiary
366x254
autor
. Isaxar

Specyficzne kody

EAN13
5901891539639