Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Mapa - 17Th Century World Map - 90x120 cm

Fantastyczne barwy, obrazy charakteryzuje wysokie nasycenie barw i ostrość, nie sposób oderwać od nich wzrok. Kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości, obrazy wykonane na płótnie bawełnianym 300g/m2 są mocne i trwałe, świetnie
379,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Paris - obraz na płótnie

Paris - obraz na płótnie
239,00 PLN

Mapy

Mapy obrazy na ścianę to szalenie popularna kategoria ozdób o ponadczasowym charakterze i uniwersalnym zastosowaniu. Sam pomysł jest genialny w swojej prostocie – wykorzystać kartografię jako ozdobny motyw, tyleż graficzny, co symboliczny!

W Decoart24.pl oferujemy obrazy na ścianę z mapami jako elegancką dekorację pasującą zarówno do klasycznego wystroju wnętrz, jak i modernistycznych aranżacji. Wydrukowane cyfrowo na wysokiej jakości płótnie poliestrowym, naciągnięte są na solidną sosnową ramę w niezwykle atrakcyjny sposób – brzegi obrazu są starannie zakończone bez konieczności obciążania ściany dodatkowym obramowaniem.

Mapy na ścianę na płótnie mogą mieć przy tym bardzo różny charakter. Niezwykłą popularnością cieszą się na przykład historyczne wyobrażenia o budowie świata przedstawione w klimatycznej kolorystyce sepii. To doskonała propozycja do gabinetu lub salonu urządzonego w tradycyjnym stylu, z dużym naciskiem na odwołania do kultury intelektualnej. Z drugiej strony, proponujemy obrazy z mapami utrzymane w nowoczesnej stylistyce minimalizmu i barwnego kontrastu. Mogą to być zarówno mapy świata, jak i szczegółowe mapy słynnych miast. Takie dekoracje roztaczają przyjemną atmosferę kosmopolityzmu i otwartości.

Oddzielną kategorię stanowią fikcyjne mapy na płótnie, przenoszące nas do świata fantazji – książek, filmów i seriali, które od lat porywają wyobraźnię i serca. Mając taką ozdobę nad łóżkiem można codziennie oderwać się od szarej rzeczywistości i pobyć choć przez chwilę w innym świecie. Wreszcie, dzieciom proponujemy obrazy – mapy świata o pięknej, bajkowej grafice, przestawiające Ziemię ze wszystkim jej cudami i ciekawostkami!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Obraz mapa świata decoart24.pl

Obraz mapa świata decoart24.pl

Obraz mapa świata decoart24.pl

Obraz mapa świata decoart24.pl

Obraz mapa świata decoart24.pl

Obraz mapa świata decoart24.pl