Wczytuję dane...

Mapy


Mapy w formie plakatów to hit wystroju wnętrz! Uniwersalny, graficznie atrakcyjny design budzi w różnych ludziach różne emocje pozwalając przenieść się do miejsc dalekich i jeszcze dalszych. W naszej ofercie znaleźć można wszystko od klasycznych map świata po plany miast i krain znanych opowieści literackich i filmowych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Mapy

  Mapy plakaty dodadzą domowym i biurowym wnętrzom atrakcyjnego klimatu kosmopolityzmu i szerokich perspektyw. Jest to zarazem kategoria tak szeroka, że znajdziemy w niej mapy edukacyjne, światopoglądowe, a także artystyczne interpretacje kartograficznych faktów.

  Plakaty z mapami są przyjaźnie tanie i umożliwiają ciekawy wystrój ścian bez większych nakładów finansowych. Jest to opcja o tyle atrakcyjna, że pozwala na dobór kilku map z jednej kolekcji i udekorowania nimi większej przestrzeni. Nie trzeba się przy tym bać samej postaci plakatu – DecoArt24.pl gwarantuje profesjonalny wydruk na satynowym papierze gwarantujący wysoki poziom detalu oraz optymalną czytelność. Aby utrwalić mapy na długie lata proponujemy całą serię ram, antyram i specjalnych wieszaków, które gwarantują elegancką ekspozycję wybranych dzieł. Wybierać można również spomiędzy rozmaitych wymiarów – od małych plakatów do powieszenia nad biurkiem po wielkoformatowe mapy świata na ścianę.

  Pozostaje więc jedynie zdecydować się na charakter mapy.  Do najchętniej wybieranych modeli należą plakaty z mapami świata ukazujące jak na dłoni całą różnorodność naszej planety. To idealna propozycja dla obieżyświatów, którzy wciąż planują nowe podróże. Możliwe jest również, że jesteś pasjonatem jednego konkretnego kraju, a wystrój domu jest w dużym stopniu inspirowany tą fascynacją. Mapy państw to idealne dopełnienie etnicznych aranżacji. Wreszcie, najnowsze trendy dekoratorskie stawiają na mapy miast – plakaty odnoszące się do pozytywnej energii metropolii i urbanistycznej kultury określającej życie większości z nas.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Mapa świata plakat decoart24.pl

  Plakat mapa świata decoart24.pl

  Mapa gwiazd plakat decoart24.pl

  Mapa Polski decoart24.pl

  Mapa włoch decoart24.pl

  Mapa metra plakat decoart24.pl

  Gwiezdna mapa plakat decoart24.pl