Wczytuję dane...

Mapy Świata


Mapy świata należą do najpopularniejszych dekoracji wnętrz - od pokojów dziecięcych po gabinety i salony. Informacyjne w swojej naturze, służą nie tylko panowaniu podróży i weryfikowaniu wiedzy geograficznej, ale także czystej przyjemności estetycznej. Artystyczne plakaty wyróżniają się przy tym ciekawą kolorystyką i pięknym stylem wykończenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Mapa Świata - plakat

Mapa Świata - plakat
52,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Mapa Świata - plakat

Mapa Świata - plakat
24,90 PLN

Mapy Świata

Plakaty Mapy Świata to ponadczasowe i uniwersalne ozdoby ścienne, które spodobają się najmłodszym i najstarszym domownikom. Dla tych pierwszych są otwartym horyzontem do podbicia, dla tych drugich sumą wspaniałych przeżyć i wspomnień.

Plakat mapa świata może być traktowany jako manifest kosmopolityzmu, globalnego myślenia, ekologii, tolerancji czy pasji podróżniczej. Dobrze rozpoznawalne kształty poszczególnych kontynentów odznaczają się swego rodzaju klasycznym pięknem, które każe myśleć o niezwykłym dorobku ludzkości – od odkryć geograficznych po podboje kosmiczne.

W DecoArt24.pl można znaleźć bardzo różne podejścia do mapy świata jako takiej. Uczniom i pasjonatom kartografii można polecić wielkoformatowe plakaty w drobiazgach oddające podział polityczny nasze planety i jej cywilizacyjną strukturę. Na niektórych można wręcz znaleźć pomoc naukową w postaci wszystkich flag państwowych!

Miłośnikom bardziej enigmatycznego designu można z kolei polecić plakaty przedstawiające świat oczami artysty. Dzięki kolorystyce i umyślnym zaznaczeniu jedynie wybranych atrybutów zyskujemy fascynujące dekoracje, które mogą stanowić niebanalny element szerszej aranżacji wnętrz. Fanom klasyki można z kolei polecić plakaty – mapy świata w wydaniu historycznym. Taki elegancki dodatek w nostalgicznych kolorach sepii doskonale pasuje do modnego stylu vintage.

Wszystkie proponowane przez nas plakaty z mapami świata można łatwo powiesić na dowolnej ścianie, wykorzystując do tego celu taśmę dwustronną lub specjalne wieszaki listwowe. Dla lepszej trwałości i bardziej estetycznego efektu oferujemy również szeroki wybór ram i antyram pasujących do rozmiarów poszczególnych map.

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Plakat mapa świata decoart24.pl


Plakat mapa świata decoart24.pl


Mapa świata plakat decoart24.pl


Plakat mapa świata decoart24.pl

Mapa świata plakat decoart24.pl

Plakat mapa świata decoart24.pl