Wczytuję dane...

Obrazy do Salonu


Obrazy do salonu mają za zadanie ozdobić najbardziej reprezentacyjną część domu, która często narzuca styl całej aranżacji wnętrz. Eksperci szczególnie polecają tutaj uniwersalne abstrakcje, panoramiczne widoki z najpiękniejszych zakątków świata, reprodukcje słynnych dzieł malarskich, a także artystyczne fotografie. Wybór jest jednak o wiele szerszy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Żeglowanie z przyjacielem - 30x30 cm

Obraz na płótnie zatytułowany Żeglowanie z przyjacielem. Obrazy wykonane na płótnie bawełnianym 300g/m2 są mocne i trwałe. Blejtrama wykonana jest z naturalnego, sosnowego drewna. Jest mocna i gruba.
72,00 PLN

  Obrazy do Salonu

  Obrazy do salonu to element dekoracji wnętrz, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Nagie ściany przeczą bowiem pożądanemu poczuciu przytulności, zaś salon z definicji jest pomieszczeniem, w którym estetyka i atmosfera odgrywają zasadnicze znaczenie i mogą być powodem do dumy.

  Historia ozdabiania domostw malunkami sięga czasów starożytności i od wieków ludzie z lubością trzymają się tej tradycji. Zmieniły się jednak nie tylko modne style i techniki ekspresji, ale także środki przekazu. Malowane ręcznie płótna w grubych ramach zastąpiły nowoczesne obrazy do salonu – lekkie, różnorodne i przyjemnie minimalistyczne. Wybrane obrazy drukowane są z najwyższą precyzją na poliestrowym płótnie i naciągane na sosnowe krosna. W efekcie możesz powiesić  obrazy w salonie o wysokiej wartości artystycznej, zaskakującym poziomie detalu i minimalnej formie bez ramy.

  Proponowane przez nas obrazy do salonu pozwalają zrealizować dowolną koncepcję wnętrzarską. Znajdziesz wśród nich cyfrowe kopie faktycznych malowideł, w których każde pociągnięcie pędzla wydaje się jeszcze pachnieć farbą. Ale do wyboru masz również uderzająco ostre fotografie, nawet w bardzo dużych formatach, urocze retro grafiki czy ciekawe kolaże. Zarówno miłośnicy klasyki, jak i tropiciele najgorętszych trendów dekoratorskich znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

  Obrazy na ścianę do salonu warto przy tym łączyć w przemyślane kompozycje – w końcu jednym dziełem trudno ozdobić cztery ściany. Z tą intencją polecamy kompatybilne kolekcje pochodzące od konkretnego artysty oraz małe formaty pozwalające zestawiać obrazy w gustowne zestawy godne galerii.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obrazy do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Obrazy do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Obrazy do salonu - dekoracje ścienne decoart24.pl

  Obraz do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl