Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Abstrakcja 2 - Tapestry - 85x85 cm

Wymiar - 85x85 cm Oryginalny i licencjonowany obraz na płótnie Tapestry Płótno bawełniane 300g/m2 - trwałe i mocne, jego struktura jest naturalna. Druk cyfrowy gwarantuje żywe kolory oraz perfekcyjny wygląd. Rama – naturalne sosnowe krosna o g
239,00 PLN

  Obrazy do Salonu

  Obrazy do salonu to element dekoracji wnętrz, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Nagie ściany przeczą bowiem pożądanemu poczuciu przytulności, zaś salon z definicji jest pomieszczeniem, w którym estetyka i atmosfera odgrywają zasadnicze znaczenie i mogą być powodem do dumy.

  Historia ozdabiania domostw malunkami sięga czasów starożytności i od wieków ludzie z lubością trzymają się tej tradycji. Zmieniły się jednak nie tylko modne style i techniki ekspresji, ale także środki przekazu. Malowane ręcznie płótna w grubych ramach zastąpiły nowoczesne obrazy do salonu – lekkie, różnorodne i przyjemnie minimalistyczne. Wybrane obrazy drukowane są z najwyższą precyzją na poliestrowym płótnie i naciągane na sosnowe krosna. W efekcie możesz powiesić  obrazy w salonie o wysokiej wartości artystycznej, zaskakującym poziomie detalu i minimalnej formie bez ramy.

  Proponowane przez nas obrazy do salonu pozwalają zrealizować dowolną koncepcję wnętrzarską. Znajdziesz wśród nich cyfrowe kopie faktycznych malowideł, w których każde pociągnięcie pędzla wydaje się jeszcze pachnieć farbą. Ale do wyboru masz również uderzająco ostre fotografie, nawet w bardzo dużych formatach, urocze retro grafiki czy ciekawe kolaże. Zarówno miłośnicy klasyki, jak i tropiciele najgorętszych trendów dekoratorskich znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

  Obrazy na ścianę do salonu warto przy tym łączyć w przemyślane kompozycje – w końcu jednym dziełem trudno ozdobić cztery ściany. Z tą intencją polecamy kompatybilne kolekcje pochodzące od konkretnego artysty oraz małe formaty pozwalające zestawiać obrazy w gustowne zestawy godne galerii.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obrazy do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Obrazy do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl

  Obrazy do salonu - dekoracje ścienne decoart24.pl

  Obraz do salonu - dekoracje na ścianę decoart24.pl