Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szachy


Szachy to prawdopodobnie najgenialniejsza i najbardziej uniwersalna gra na świecie! Wymyślona w Indiach ok. VII w. po dwustu latach zawędrowała do Hiszpanii, gdzie ewoluowała do znajomej postaci królów, królowych, gońców i koni. Dziś na całym świecie miliony ludzi wciąż toczą ze sobą zażarte pojedynki, a najpiękniejsze partie stanowią przedmiot międzynarodowego podziwu.

Szachy to gra, którą warto sprezentować każdemu – i małemu, i starszemu, i miłośnikowi gier komputerowych. Prostota genialnego pomysłu rozmieszczonego na 64 polach sprawia, że żadna partia nie powtarza się dwukrotnie, a opracowywanie strategii ruchów wciąga bez reszty nawet najtęższe umysły na Ziemi. W szachy grać można jednak także na poziomie podstawowym, między zwykłymi zjadaczami chleba, a każda rozgrywka to doskonały trening dla szarych komórek.

Prezentowane w DecoArt24.pl zestawy szachów to prawdziwe perełki, które nie tylko czynią grę doświadczeniem z pogranicza luksusu, ale na dodatek fantastycznie zdobią wnętrza. Eleganckie szachownice z misternie rzeźbionymi pionkami łatwo stają się prestiżową dekoracją salonu czy gabinetu, nieustannie kusząc do gry. Stylizowane pionki dodatkowo dodają rozgrywkom posmaku fantazji.

Szachy w ekskluzywnym wydaniu to jeden z najoryginalniejszych i najbardziej uniwersalnych zarazem pomysłów na prezent dla osób, które szanujemy i podziwiamy. Niczym archaiczne wydania książek czy zabytkowe globusy, wprowadzają one do domu charakter intelektualizmu i umiłowania dla rozrywek umysłu!


Szachy sklep decoart24.pl .jpg

Szachy sklep decoart24.pl .jpg

Szachy sklep decoart24.pl .jpg