Wczytuję dane...

Krajobrazy


Krajobrazy w formie obrazów na płótnie to jedna z najpopularniejszych kategorii dekoracji ściennych. Przyjemnie naturalistyczne i ponadczasowe, pozwalają przemycić do domu atmosferę magicznych zakątków świata – od romantycznych plaż po tajemnicze lasy. Kolorowe i monochromatyczne doskonale dopełniają stylowych aranżacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Krajobrazy

  Obrazy na ścianę krajobrazy to do najpopularniejsze dekoracje ścienne do domów i mieszkań. Uniwersalna tematyka idzie w parze z głębią, która w fantastyczny sposób otwiera przestrzeń surowych czterech ścian. Obrazy na ścianę stają się namiastką okien, które zbliżają nas do najdalszych nawet zakątków świata.

  Obraz Krajobraz doskonale pasuje do obowiązujących trendów wnętrzarskich, nawiązując do istotnych dla człowieka XXI w. kwestii – ekologii, wszechświata, ucieczki od miasta, bądź, wręcz przeciwnie, rosnącego w siłę kosmopolityzmu. Każdy ma więc możliwość jak ozdobić ścianę obrazem do salonu, sypialni czy kuchni z ideami bliskimi jego sercu i duszy. Obrazy na płótnie stają się doskonałym pretekstem do zadumy, relaksu czy snucia marzeń.

  Obraz na ścianę jest również cenną dekoracją ścienną, która samą swoją estetyką potrafi dopełnić aranżacji lub ją odpowiednio zaakcentować. Wybierając obrazy do salonu, sypialni, kuchni o zdecydowanej kolorystyce wnosimy do wnętrza energię i kontrast, stwarzając jednocześnie równowagę dla innych barwnych dekoracji ozdobnych lub mebli. Z drugiej strony, stonowane, pastelowe czy zgaszone krajobrazy na płótnie stają się przysłowiową kropką nad „i” w domach utrzymanych w modnym klimacie naturalizmu, minimalizmu czy industrializmu. W zależności od osobistych preferencji możemy przy tym postawić na obrazki na ścianę o charakterze artystycznej fotografii, nowoczesnej grafiki, a także nostalgicznych pejzaży czy widoczków nawiązujących do klasyki malarstwa.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Góry obraz - Sklep Decoart24.pl


  Plaża obraz - Sklep Decoart24.pl

  Nic tak nie ożywia wnętrza domu, jak odrobina natury, dlatego w naszej ofercie znajdziesz obrazy na płótnie prezentujące najpiękniejsze krajobrazy

  Do wyboru masz naprawdę mnóstwo różnorodnych widoków – od zachodu słońca nad wzburzonym morzem, przez księżyc w pełni, po piękny wodospad w otoczeniu zieleni. Każdy wielbiciel natury znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferta jest tym atrakcyjniejsza, że każdy obraz cechuje się dużym nasyceniem kolorów, zniewalającą ostrością oraz bawełnianym materiałem – leciutkim i delikatnym, lecz bardzo trwałym.


  Słoń obraz na ścianę decoart24.pl

  Zachód słońca obraz na ścianę decoart24.pl