Wczytuję dane...

Krajobrazy


Krajobrazy w formie obrazów na płótnie to jedna z najpopularniejszych kategorii dekoracji ściennych. Przyjemnie naturalistyczne i ponadczasowe, pozwalają przemycić do domu atmosferę magicznych zakątków świata – od romantycznych plaż po tajemnicze lasy. Kolorowe i monochromatyczne doskonale dopełniają stylowych aranżacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Górskie widoki - 60x60 cm

Oryginalny obraz na płótnie Górskie widoki Oryginalny i licencjonowany obraz na płótnie idealny na każdą ścianę. Nasze obrazy wyróżniają: Fantastyczne barwy Wysokie nasycenie barw i ostrość, kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz ścienny - Górski strumyk - Owen Spencer - 60x60cm

Obraz pod tytułem ,,Górski strumyk’’, przedstawia przepiękne, majestatyczne szczyty górskie pokryte śniegiem, które sprawiają wrażenie niedostępnych dla ludzi, płynący wyrzeźbionym korytem strumyk, który jest symbolem sił życiowych, niewyczerpanej energi
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz ścienny - Drzewa we mgle - 60cm x 60cm

Obraz na ścianę - Drzewa we mgle - 60cm x 60 cm Obraz wykonany na płótnie, przedstawiający wierzchołki drzew przebijające się przez białą ścianę mgły. Wnoszące się ku niebu wierzchołki drzew są symbolem pomostu, który łączy ze sobą Niebo i Ziemię.
85,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Kirkjufell - 100x50cm

Obraz na ścianę –Kirkjufell – 100cm x 50 cm Obraz autorstwa Alexa Iby, pod tytułem ,,Kirkjufell’’ przedstawia piękną majestatyczną islandzką górę, która swym kształtem przypomina dzwon wieży kościelnej.
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - na płótnie - Pfeiffer Beach - 100x50 cm

Obraz na ścianę - Pfeiffer Beach - 100 cm x 50 cm Obraz autorstwa James Donovan, pod tytułem ,,Pfeiffer Beach’’ przedstawia urzekającą plażę Pfeiffer w Big Sur w Kaliforni, uważaną za prawdziwy skarb wybrzeża.
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Samotne Drzewo - 50x100 cm

Obraz na płótnie - Samotne Drzewo - 50cm x 100cm Obraz wykonany na płótnie, autorstwa Fabrice Villard, przedstawiający samotne drzewo na wzgórzu, na tle zimowego krajobrazu. Nagie drzewo, które prezentuje się dumnie i dostojnie. Drzewo obumiera zimą, aby
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Supernova - 50x100 cm

Obraz na płótnie – Supernowa - 40 cm x 50 cm Nasz obraz to wizja artystyczna kosmicznych eksplozji, które powodują powstanie na niebie niezwykle jasnego obiektu, który już po kilku tygodniach bądź miesiącach przestaje być widoczny.
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Droga Mleczna - 100 cm x 50 cm

Obraz na płótnie - Droga Mleczna - 100 cm x 50 cm   Obraz autorstwa Greg Rakozy, to Oryginalny i licencjonowany obraz na płótnie. Przedstawiona droga mleczna, obserwowana przez człowieka, przypomina bardzo kolorowy, płaski dysk, ze zgrubieniem w środkowe
119,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - ,,Matterhorn,, - 100x50 cm

Obraz na ścianę – Matterhorn – 100 cm x 50 cm - Obraz na płótnie pod tytułem ,,Matterhorn ,, przedstawia jeden z najbardziej znanych szczytów świata znajdujący się w Alpach Penińskich. Ten skalno – lodowy szczyt górski w kształcie piramidy, wznoszący się
119,00 PLN

    Krajobrazy

    Obrazy na ścianę krajobrazy to do najpopularniejsze dekoracje ścienne do domów i mieszkań. Uniwersalna tematyka idzie w parze z głębią, która w fantastyczny sposób otwiera przestrzeń surowych czterech ścian. Obrazy na ścianę stają się namiastką okien, które zbliżają nas do najdalszych nawet zakątków świata.

    Obraz Krajobraz doskonale pasuje do obowiązujących trendów wnętrzarskich, nawiązując do istotnych dla człowieka XXI w. kwestii – ekologii, wszechświata, ucieczki od miasta, bądź, wręcz przeciwnie, rosnącego w siłę kosmopolityzmu. Każdy ma więc możliwość jak ozdobić ścianę obrazem do salonu, sypialni czy kuchni z ideami bliskimi jego sercu i duszy. Obrazy na płótnie stają się doskonałym pretekstem do zadumy, relaksu czy snucia marzeń.

    Obraz na ścianę jest również cenną dekoracją ścienną, która samą swoją estetyką potrafi dopełnić aranżacji lub ją odpowiednio zaakcentować. Wybierając obrazy do salonu, sypialni, kuchni o zdecydowanej kolorystyce wnosimy do wnętrza energię i kontrast, stwarzając jednocześnie równowagę dla innych barwnych dekoracji ozdobnych lub mebli. Z drugiej strony, stonowane, pastelowe czy zgaszone krajobrazy na płótnie stają się przysłowiową kropką nad „i” w domach utrzymanych w modnym klimacie naturalizmu, minimalizmu czy industrializmu. W zależności od osobistych preferencji możemy przy tym postawić na obrazki na ścianę o charakterze artystycznej fotografii, nowoczesnej grafiki, a także nostalgicznych pejzaży czy widoczków nawiązujących do klasyki malarstwa.

    Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

    Góry obraz - Sklep Decoart24.pl


    Plaża obraz - Sklep Decoart24.pl

    Nic tak nie ożywia wnętrza domu, jak odrobina natury, dlatego w naszej ofercie znajdziesz obrazy na płótnie prezentujące najpiękniejsze krajobrazy

    Do wyboru masz naprawdę mnóstwo różnorodnych widoków – od zachodu słońca nad wzburzonym morzem, przez księżyc w pełni, po piękny wodospad w otoczeniu zieleni. Każdy wielbiciel natury znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferta jest tym atrakcyjniejsza, że każdy obraz cechuje się dużym nasyceniem kolorów, zniewalającą ostrością oraz bawełnianym materiałem – leciutkim i delikatnym, lecz bardzo trwałym.


    Słoń obraz na ścianę decoart24.pl

    Zachód słońca obraz na ścianę decoart24.pl