Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Różowe tulipany - 30x40 cm

Oryginalny obraz na płótnie Różowe tulipany. Fantastyczne barwy Wysokie nasycenie barw i ostrość, kolory utrzymują się przez długie lata. Płótno wysokiej jakości Płótno bawełniane 300g/m2 jest trwałe i mocne, jego struktura jest naturalna. Trwałe kolory.
48,00 PLN

  Kwiaty

  Obrazy Kwiaty to sposób jak otoczyć się na co dzień nigdy niewiędnącą zielenią i nigdy nieprzemijającą wiosną. Kolorowe, fantastycznie dekoracyjne i fenomenalnie ponadczasowe kwiaty należą do najbardziej ulubionych motywów w wystroju wnętrz.

  Dmuchawce, róże, tulipany, lilie, maki, stokrotkiobrazy na ścianę z kwiatami niosą w sobie istotną symbolikę, która intensywnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Elegancja, romantyczność, niewinność, radość życia, melancholia – te i wiele innych uczuć dają się przemycić w postaci wysokiej jakości obrazów z kwiatami, gwarantujących długie lata pełnej satysfakcji. Brak widocznej ramy dodaje im lekkości, zaś ostrość cyfrowego wydruku niezwykłej realności. Obrazy z kwiatami na ścianie wydają się pachnąć!

  Nasze obrazy na ścianę są przy tym na tyle rozmaite, że pozwolą dopełnić aranżację w każdym stylu. Od klasycznych fotografii i fascynujących zbliżeń na płatki kielicha, przez artystyczne kompozycje bukietowe, a skończywszy na graficznej czy malarskiej interpretacji tematyki kwiatów, każde dzieło ma swój unikalny zestaw atrybutów dekoracyjnych. Minimalistyczne obrazki na ścianę doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach, podczas gdy te bardziej bujne i ukwiecone mogą ciekawie wpisywać się w eklektyczny wystrój czy wielotonową kolorystykę aranżacji mieszkalnych. Wybierając idealny obraz kierujmy się więc stylem całego domu, ale także charakterem konkretnego pokoju. Do sypialni wybierajmy kompozycje sielskie i wyciszające, do salonu wyraziste i charyzmatyczne, a do kuchni obrazy, które budzą wszystkie zmysły.


  Obraz kwiaty - Sklep decoart24.pl


  Obraz kwiaty - Sklep decoart24.pl

  Kwiaty stanowią nie tylko dowód miłości i uznania, ale również motyw wielu z naszych obrazów na płótnie – wypróbuj i popraw aranżację swojego mieszkania

  Łąka pełna maków, urocze stokrotki czy romantyczna, czerwona róża? Przebieraj między wieloma wzorami, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz ten najlepszy. Do salonu, kuchni lub sypialni, bowiem w każdym z tych miejsc nasze obrazy na płótnie robią furorę. Dodają odrobinę artyzmu i ożywiają nawet najbardziej standardowe aranżacje. No i te kolory – zachwycają zarówno domowników, jak i gości.


  Obraz kwiaty - Sklep decoart24.pl

  Obraz kwiaty - Sklep decoart24.pl