Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz do pokoju Dziecka - Audience With a Wren - 30x30cm

Oryginalny obraz na płótnie Audience With a Wren Oryginalny i licencjonowany obraz na płótnie idealny na każdą ścianę. Nasze obrazy wyróżniają: Fantastyczne barwy Wysokie nasycenie barw i ostrość, kolory utrzymują się przez długie lata.
72,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na ścianę - Rainbow - Tęcza - 30x30 cm

Twoje ściany potrzebują odmiany w szybki i prosty sposób? Uzyskasz wspaniały efekt bez zbędnych remontów i wielkich wydatków wybierając obraz na płótnie o Tęcza. To idealny obraz do pokoju dziecka.
72,00 PLN

  Malarstwo


  Obrazy na płótnie – Malarstwo to nowoczesna interpretacja jednej z najstarszych gałęzi sztuki. Zamiast farb mamy jednak do czynienia z najwyższej jakości cyfrowym wydrukiem, pozwalającym unieśmiertelnić dzieła, które wyszły spod pędzla mniej i bardziej znanych artystów. Wykorzystanie poliestrowego płótna jako podkładu zbliża nas jednak do tradycji i dodaje dekoracjom ściennym prestiżu.

  Dekoracje na ścianę w naszej ofercie obejmują szeroki wybór stylów, formatów i tonacji kolorystycznych. Akwarele i pastele, dzieła impresjonistyczne, klasycystyczne oraz nowoczesne, czarno-białe szkice i polichromatyczne kompozycje, portrety i pejzaże – wszystko to pomoże dodać domowym wnętrzom powabu i fantazji na najwyższym poziomie.

  Obrazy na ścianę w postaci reprodukcji malarskich można zestawiać w domowej aranżacji według klucza tematycznego, kolorystycznego lub stylowego. W naszym sklepie znajdziesz liczne kolekcje stworzone przez konkretnych artystów, które dopełniają się nawzajem i tworzą w salonie czy sypialni klimat godny galerii sztuki. Żywe barwy ocieplają wnętrza i oddziałują na nas optymistycznie; podczas gdy zgaszone kompozycje sprzyjają relaksowi i wyciszeniu. W zależności od własnych upodobań możesz wybierać pomiędzy kolorowymi abstrakcjami, scenkami z życia, krajobrazami miast i przyrody czy podobiznami ludzi pięknych i ciekawych.

  Malarstwo w formie obrazów na płótnie to niebanalna, a zarazem dość uniwersalna dekoracja wnętrz, która budzi w nas kreatywność i wyobraźnię, pozwalając oderwać się do realiów codzienności.


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obrazy na ścianę do salonu, sypialni, kuchni - Sklep decoart24.pl


  Obrazy na ścianę do salonu, sypialni, kuchni - Sklep decoart24.pl


  Obrazy na ścianę do salonu, sypialni, kuchni - Sklep decoart24.pl


  Chcesz wprowadzić do wnętrza swojego mieszkania odrobinę sztuki i tym samym poprawić jego aranżację? Poznaj więc nasze obrazy na płótnie, a wśród nich reprodukcje znanych dzieł i nie tylko

  Każdy z nich świetnie sprawdzi się zarówno na ścianie salonu, jak i sypialni, a nawet kuchni i pomieszczenia przechodniego. Dlatego nie narzucaj sobie ograniczeń – wybierz kadr, który najbardziej Cię urzekł i złóż zamówienie. Bezpiecznie zapakowanego produktu najwyższej jakości możesz spodziewać się już po zaledwie trzech dniach roboczych.

  Obrazy na ścianę do salonu, sypialni, kuchni - Sklep decoart24.pl


  Obrazy na ścianę do salonu, sypialni, kuchni - Sklep decoart24.pl