Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Muzyczne

  Obrazy na ścianę – Muzyczne są dość specyficzną kategorią dekoracji ściennych skierowanych do prawdziwych koneserów. Jeśli w Twoim domu zawsze jest słychać jakąś melodię, a głośniki odgrywają większą rolę niż ekran, nie wahaj się ani chwili dłużej i ozdób ściany obrazami o ciężkim brzmieniu.

  W naszej kolekcji obrazów inspirowanych muzyką znajdziesz przede wszystkim nostalgiczne odwołania do największych legend sztuki pisanej nutami. Od kultowych zespołów – The Rolling Stones, Pink Floyd, The Beatles, Elvis Presley, Bob Marley, po okładki najsłynniejszych albumów, serce prawdziwego fana będzie bić szybciej w otoczeniu takich dekoracji na ścianę. W swym klimacie obrazki muzyczne doskonale komponują się z wnętrzarskim stylem retro, ale także nowoczesnymi aranżacjami, które uwielbiają odkurzać oldschoolowe trendy.

  W tej kategorii znajdziesz również bardziej uniwersalne obrazy na ścianę odnoszące się do umiłowania melodii jako takiej. Zestawienia instrumentów muzycznych czy dawnych nośników ścieżek dźwiękowych w atrakcyjnej gamie kolorystycznej są po prostu pięknym deseniem, który wrażliwym obserwatorom podsunie właściwe skojarzenia. Nie musisz być zapalonym muzykiem, aby chcieć mieć w salonie obraz gitary!

  Szczególną wartość dekoracyjną posiadają muzyczne obrazy na ścianę w formie kolorowych grafik. Nowoczesne i awangardowe doskonale pasują do modernistycznego designu i dają się łatwo zgrać z modnymi dodatkami do wnętrz – od plakatów po poduszki dekoracyjne. Stawiając na żywe, kontrastowe barwy możemy dodać pokojom energii, jednocześnie mając przed oczami codziennie słowa ulubionych piosenek.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Obraz The Rolling Stones decoart24.pl


  Obraz Pink Floyd decoart24.pl


  Muzyczne obrazy na płótnie dla wszystkich maniaków melodii, zespołów, instrumentów muzycznych. Mnogość wzorów i najwyższa jakość wykonania  Z tymi obrazami na płótnie nawet najbardziej standardowa aranżacja wnętrza staje się wyjątkowa. Opowiada bowiem o muzycznej pasji domowników i podkreśla klimat panujący w mieszkaniu. Wpływa korzystanie na samopoczucie właścicieli, a także gości. Wszystkie obrazy charakteryzują się trwałością, głębią kolorów oraz wysoką ostrością detali, dzięki czemu satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.


  Obraz Pink Floyd decoart24.pl