Wczytuję dane...

Sport


Plakaty sportowe utrwalają w prostych obrazach wielkie osiągnięcia, pyszne zwycięstwa i najlepszych atletów. Jako motywacja dla każdego z nas i gratka dla fanów poszczególnych klubów czy championów, są miłym dodatkiem do domowych wnętrz, który szczególnie spodoba się męskiej części populacji. Wysoka jakość druku pozwala łatwo wczuć się klimat adrenaliny!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Euro 2012 Tabela - plakat

Euro 2012 Tabela - plakat
24,99 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Szkocja (the brave) - plakat

Szkocja (the brave) - plakat
42,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Wales R.U (Crest) - plakat

Wales R.U (Crest) - plakat
24,99 PLN

  Sport

  Plakaty sportowe to gratka dla wszystkich fanów zaciętej rywalizacji i zdrowych emocji. Bez różnicy czy jesteś miłośnikiem futbolu, boksu czy tenisa, w naszej ofercie znajdziesz dekoracje ścienne, które podgrzeją codzienną atmosferę i zachęcą do treningu.

  Plakaty z piłkarzami to specyficzna kategoria, którą adresujemy do wszystkich grających, oglądających i kibicujących. Zdjęcia drużyn, logotypy i barwy klubowe, wielkie gwiazdy murawy, a nawet drabinki rozgrywek zachwycą każdego kibica rozgrywek na boisku. Od nastolatka po wiernego dorosłego fana, futbolowe plakaty sprawiają radość i mogą być elementem własnej domowej przestrzeni lub dumnej kolekcji pamiątek. Wielcy napastnicy w akcji oraz klubowe motta ożywiają nudne białe ściany i są znakomitym pomysłem na prezent.

  Ale plakat sportowy to także inne dyscypliny, którym nie brakuje wielkich gwiazd, legendarnych momentów i porywających emocji. Każdy miłośnik ruchu, rywalizacji i zasad fair-play z radością powita w domowych wnętrzach portrety wielkich sportowców czy dokumentację historycznych spotkań. Od tych najprostszych, symbolicznych, po kronikarskie relacje, plakaty sportowe wnoszą do domu pozytywną energię i pasję pokonywania słabości.

  W naszej ofercie znajdziesz przy tym plakaty sportowe różnych formatów i orientacji, które można łatwo dopasować do wolnej przestrzeni na ścianach. Wysokiej jakości papier oraz zaawanasowana technologia wydruku sprawiają, że ściany wydają trząść się od oklasków i stadionowej wrzawy!


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Plakat sportowy sklep internetowy decoart24.pl

  Plakaty sportowe - Sklep internetowy decoart24.pl

  Plakaty sportowe sklep internetowy decoart24.pl

  Sportowe plakaty na ścianę – drużyny, zawodnicy, logo ulubionych „teamów” i motywujące napisy

  W rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą coś dla siebie także wielbiciele sportu. Oto kilkadziesiąt różnorodnych plakatów na ścianę, wyłącznie ze sportowymi motywami. Zdjęcia drużyn piłkarskich, najbardziej znani i cenieni zawodnicy, a także logo teamów i motywujące, drużynowe napisy, które świetnie wyglądają zawieszone nad łóżkiem. Naprawdę warto. Tym bardziej, że każdy z widniejących w naszym sklepie plakatów spełnia najbardziej rygorystyczne normy pod względem jakości i trwałości.

  Plakaty sportowe - Sklep internetowy decoart24.pl


  Plakaty sportowe - Sklep internetowy decoart24.pl