Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Sport

  Plakaty sportowe to gratka dla wszystkich fanów zaciętej rywalizacji i zdrowych emocji. Bez różnicy czy jesteś miłośnikiem futbolu, boksu czy tenisa, w naszej ofercie znajdziesz dekoracje ścienne, które podgrzeją codzienną atmosferę i zachęcą do treningu.

  Plakaty z piłkarzami to specyficzna kategoria, którą adresujemy do wszystkich grających, oglądających i kibicujących. Zdjęcia drużyn, logotypy i barwy klubowe, wielkie gwiazdy murawy, a nawet drabinki rozgrywek zachwycą każdego kibica rozgrywek na boisku. Od nastolatka po wiernego dorosłego fana, futbolowe plakaty sprawiają radość i mogą być elementem własnej domowej przestrzeni lub dumnej kolekcji pamiątek. Wielcy napastnicy w akcji oraz klubowe motta ożywiają nudne białe ściany i są znakomitym pomysłem na prezent.

  Ale plakat sportowy to także inne dyscypliny, którym nie brakuje wielkich gwiazd, legendarnych momentów i porywających emocji. Każdy miłośnik ruchu, rywalizacji i zasad fair-play z radością powita w domowych wnętrzach portrety wielkich sportowców czy dokumentację historycznych spotkań. Od tych najprostszych, symbolicznych, po kronikarskie relacje, plakaty sportowe wnoszą do domu pozytywną energię i pasję pokonywania słabości.

  W naszej ofercie znajdziesz przy tym plakaty sportowe różnych formatów i orientacji, które można łatwo dopasować do wolnej przestrzeni na ścianach. Wysokiej jakości papier oraz zaawanasowana technologia wydruku sprawiają, że ściany wydają trząść się od oklasków i stadionowej wrzawy!


  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.


  Plakat sportowy sklep internetowy decoart24.pl

  Plakaty sportowe - Sklep internetowy decoart24.pl

  Plakaty sportowe sklep internetowy decoart24.pl

  Sportowe plakaty na ścianę – drużyny, zawodnicy, logo ulubionych „teamów” i motywujące napisy

  W rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą coś dla siebie także wielbiciele sportu. Oto kilkadziesiąt różnorodnych plakatów na ścianę, wyłącznie ze sportowymi motywami. Zdjęcia drużyn piłkarskich, najbardziej znani i cenieni zawodnicy, a także logo teamów i motywujące, drużynowe napisy, które świetnie wyglądają zawieszone nad łóżkiem. Naprawdę warto. Tym bardziej, że każdy z widniejących w naszym sklepie plakatów spełnia najbardziej rygorystyczne normy pod względem jakości i trwałości.

  Plakaty sportowe - Sklep internetowy decoart24.pl


  Plakaty sportowe - Sklep internetowy decoart24.pl