Wczytuję dane...

Reprodukcje


Jak stylowo urządzić wnętrza bez wydawania fortuny? Reprodukcje to wysokiej jakości kopie słynnych dzieł sztuki wydrukowane na papierze fotograficznym o najwyższych parametrach. Umieszczone w ramie lub antyramie staną się przysłowiową wisienką na torcie i sprawią, że Twój dom nabierze naprawdę prestiżowego klimatu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Reprodukcje

  Reprodukcje czyli sztuka przez duże „S” w bardzo przystępnych cenach!

  Poszukujesz pięknych dekoracji do domowych lub biurowych wnętrz? Lubisz otaczać się klasycznym designem o ponadczasowym, kreatywnym obliczu? A może masz swoich ulubionych artystów, których praca napawa Cię spokojem, refleksją lub poczuciem radości? Nasze reprodukcje to ekonomiczna oferta dla wszystkich miłośników sztuki, których nie stać na zakup oryginałów, ale marzą o życiu z odrobiną artystycznego polotu.

  Drukowane na wysokiej jakości mocnym papierze reprodukcje gwarantują idealny poziom detalu i nasycenie barw – w rezultacie obraz, który wieszasz na ścianie, jest idealnym odwzorowaniem oryginalnego dzieła. Oferujemy przy tym szeroki wybór formatów i rozmiarów, pozwalających wybrać odpowiednią dekorację na każdą ścianę. Możesz powiesić je wykorzystując dostępne w naszym sklepie ramy i antyramy albo wybrać opcję ekonomiczną obejmującą zestaw specjalnych listew idealnie rozpościerających papier na całej jego powierzchni.

  Jakie reprodukcje mogą znaleźć się w Twoim domu? W naszej ofercie znajdziesz zarówno artystyczne i archiwalne fotografie, jak i grafiki, plakaty czy malunki. Wybierać możesz wśród motywów przyrodniczych, architektonicznych, filmowych, sportowych, jak również abstrakcyjnych wizji kreatywnych mistrzów pędzla, ołówka lub obiektywu. Szczególnie warto polecić ciekawe reprodukcje z cytatami słynnych ludzi oraz zestawy w formie tryptyków, które tworzą na ścianie zjawiskową kompozycję. Do salonu, sypialni, a także pokoju dziecinnego lub młodzieżowego – reprodukcje są tanią i atrakcyjną ozdobą, którą aż chce się dostać w prezencie!

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.