Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zegary

Zegary na ścianę dla większości z nas są czymś więcej niż tylko miernikiem czasu – są symbolem obecności człowieka we wnętrzach i wiecznie ruchomą tarczą, która utrzymuje nas w bliskim kontakcie z rzeczywistością.

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, ale ludzie z krwi i kości rzadko mogą sobie na tyle szczęścia w codziennym życiu pozwolić. Musimy wstać na czas, zjeść śniadanie, wyjść z domu, a po południu oczekujemy tęsknie na powroty najbliższych i sprawdzamy czy nie pora już iść spać. Zegary przyciągają nasz wzrok dziesiątki razy dziennie, więc trudno się dziwić, że stają się przedmiotem otoczonym emocjami i wspomnieniami – stąd też ich wybór nie powinien być zupełnie przypadkowy.

Piękne zegary to także ozdoba ściany i to nie byle jaka. Nowoczesne modele ze swoim śmiałym designem potrafią być przysłowiową kropką nad „i” całego wystroju. Kontrastowe, kolorowe, intrygująco minimalistyczne, bądź też przeciwnie, dekoracyjne, a wręcz ekstrawaganckie,  funkcjonują jako dekor, ale wciąż ruchomy i tykający. Wybierać możemy przy tym spośród tarcz prawie nieoznaczonych a tradycyjnych oznaczeń z arabskich cyfr, które charakteryzują się ponadczasowym wdziękiem. Dużą popularnością cieszą się także zegary w stylu vintage – o tarczach artystycznie nagryzionych zębem czasu oraz modele retro – inspirowane dawną elegancją w najbardziej szykownym wydaniu.

W ofercie DecoArt24.pl można znaleźć zegary do salonu, kuchni, gabinetu czy pokoju dziecięcego. Łatwe w obsłudze i instalacji na ścianie, są inwestycją na długie lata!


Zegar ścienny sklep internetowy decoart24.pl
Zegar ścienny sklep internetowy decoart24.pl

Zegar ścienny sklep internetowy decoart24.pl