Wczytuję dane...

Kwietniki metalowe, stoajki na kwiaty jako dekoracje ogrodów, balkonów, tarasów i altanek

średnia: 4.9  ocen: 49
Autor: Decoart24.pl
Dekoracje do Domu


 
Kwietniki metalowe decoart24.pl


Chcąc stworzyć nowy lub upiększyć stary ogród, sięgniemy po rzeczy, które mogą nam w tym pomóc.

Na pewno w pierwszej kolejności dobierzemy odpowiednie rośliny, takie, które będą zakwitały o różnych porach roku, przez co nasz ogród będzie kolorowym, kwitnącym i cudnie pachnącym rajem.

Następnie rzeczy ułatwiające nam budowę rabat i klombów. Mogą to być kawałki skał, kamienie polne, pnie drzew, żwir lub pokruszona wielobarwna ceramika.

Ci, którzy uwielbiają towarzystwo kwiatów, a nie mają możliwości cieszyć się własnym pięknym ogrodem, pewnie zapragną zrobić ich miniatury na gankach i tarasach swoich domów, na balkonach lub po prostu na ścianach i podłogach.

Aby dzieło tworzenia tych oaz, zieleni i kwiatów, przebiegało sprawnie, będą nam potrzebne: donice - drewniane, plastykowe, ceramiczne lub wykonane z tego co mamy pod ręką.
Do ich odpowiedniego wyeksponowania przydadzą się uchwyty, wieszaki, kwietniki metalowe lub z wikliny, stojaki na kwiaty, ławy, czasem stoliki…
Najlepiej takie, które są trwałe, niemalże niezniszczalne, cudnie wyglądające w przestrzeniach otwartych jak i w obiektach zamkniętych.


Ciekawym rozwiązaniem jest użycie i przyozdobienie starych, nieużytecznych już przedmiotów, takich jak rowery, wózki, kosze wiklinowe, klatki dla ptaków, taczki, garnki czy opony.
To czego użyjemy, zależy od naszego wyobrażenia efektu końcowego.


Mamy pewność, że najlepiej w naszych warunkach klimatycznych sprawdzą się wyroby z metaloplastyki.
Kute ze stali kwietniki na ścianę, kwietniki metalowe stojące lub uchwyty balkonowe, wielobarwne, konserwowane farbami proszkowymi, zaprojektowane i wykonane w firmach z wieloletnim doświadczeniem takich jak Kapelańczyk… zapewnią wieczne, bezproblemowe użytkowanie.

Kwietniki Metalowe - Stojaki na kwiatyKwietniki do ogrodu na taras do domu.Kwietniki metalowe
Kwietniki metalowe - Rower


 Kwietniki metalowe
Kwietniki metalowe na balkonie.

Kwietniki w ogrodzie. Stojaki na kwiaty - Kwietniki metalowe sklepPergole ogrodowe Decoart24.plKwietniki metalowe na balkon.

Kwietniki metalowe - Stojaki
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Juka Duża

Kwietnik metalowy z miejscem na dwie doniczki z subtelnymi zdobieniami. Dostępny w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 79 cm Szerokość: 43 cm Głębokość: 43 cm Waga brutto: 2,2 kg
269,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Rurka 5L

Kwietnik metalowy, rurkowy, który pomieści pięć doniczek. Wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Idealnie sprawdza się jako wyposażenie zarówno domu jak i biura.
193,00 PLN
Produkt dostępny!

Kwietnik metalowy - Stojak na kwiaty - Kolumna 5-ka z różą

Kwietnik metalowy z etapowo usytuowanymi miejscami na pięć doniczek. Dostępny w kilku kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 130 cm Szerokość: 55 cm Głębokość: 55 cm Waga brutto: 3,25 kg
299,00 PLN


Dekoracje do domu.Dekoracje w ogrodzie.Kwietniki dekoracyjne.Ogród DecoArt24Kwietniki metalowe - rowerekDekoracje do ogrodu DecoArt24Kwietniki w ogrodzie. Doniczki z kwiatami na pięknym tarasie DecoArt24.Kwietniki metalowe.Ciekawe kwietniki w ogrodzie.Doniczki na kwiaty.Kwietniki Kwietnik metalowy - RowerAltana ogrodowa DecoArt24Kwietnik

Uchwyty balkonowe DecoArt24.pl

Pergola ogrodowa.

Kwietnik metalowy rowerek. Kwietniki - Stojaki na kwiaty sklep decoart24.pl Kwietnik ścienny DecoArt24.pl Kwietnik metalowy - rower DecoArt24.pl

Kwietniki - Stojaki - Kwiaty - Decoart24.pl


https://decoart24.pl/kwietniki-metalowe

Kwietnik metalowy rowerek mały Kwietnik metalowy mały rowerek  Kwietnik metalowy Wózek Kwietnik metalowy Kareta duża Kwietnik metalowy - karetaKwietnik metalowy kolumna mała Kwietnik metalowy kolumna Kwietnik metalowy na 1 doniczke Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy na jedną doniczkę. Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy - Inspiracje Kwietniki metalowe Kwietnik metalowy  Kwietnik metalowy - Sklep online Kwietnik metalowy - 1ka Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy na jedną doniczkę. Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy 1-Ka Kwietnik metalowy. Kwietnik metalowy serce Kwietnik metalowy Kwietnik metalowy w kolorze złota patyna. Kwietnik metalowy Kwietnik metalowyKwietnik metalowy parawan - Inspiracje - DecoArt24.pl Kwietnik metalowy parawan mały. Kwietniki metalowe Kwietnik metalowy na dwie doniczki. kwietnik kwietnik Kwietnik metalowy na dwie doniczki.