Wczytuję dane...

Kompozycje


Obrazy na ścianę w kategorii Kompozycje to ukłon w stronę miłośników sztuki klasycznej, pełnej ładu i przestrzennej równowagi. Znajdziemy tu kolaże utrzymane w stylu retro, ale także współczesne fotografie i designerskie zestawienia przedmiotów pięknych i symbolicznych. Idealne do sypialni i jadalni – wszędzie tam, gdzie pragniemy spokoju i harmonii.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Obraz do sypialni - Wzory na piasku - 90x120 cm

Obraz do sypialni - Wzory na piasku - 90x120 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
183,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz do łazienki - Kamienie - 40x40cm

Obraz do łazienki - Kamienie - 40x40cm - Drukowany na płótnie bawełnianym 300g/m2, sosnowe krosna o grubości 2 cm i szerokości 3,5 cm. Polski producent. Żywe kolory przez dziesięciolecia,
56,00 PLN
Produkt dostępny!

Obraz na wymiar - Pokój zen - 90x120 cm

Obraz na wymiar - Pokój zen - 90x120 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
183,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Gpo 706 - Obraz na płótnie

Gpo 706 - Obraz na płótnie
289,00 PLN

Kompozycje

Obrazy na płótnie z różnorodnymi kompozycjami. To wyraz inspiracji zarówno martwą, jak i żywą naturą

Poszukujesz obrazu, który poprawi ogólny wystrój Twojego mieszkania? To dobrze się składa, że trafiłeś właśnie do nas. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się bowiem mnóstwo obrazów na płótnie, o różnorodnych, kompozycyjnych wzorach, przedstawiających piękno przyrody oraz ciekawych przedmiotów codziennego użytku. Wśród nich znajdziesz zarówno te idealne do salonu, kuchni, jak i sypialni.