Wczytuję dane...

Typografia


Typografia na plakatach to nic innego jak litery składające się na szerszy sens estetyczny i logiczny. Różne style, czcionki i kolory funkcjonują na zasadzie klasycznych graficznych ozdób, które tak chętnie wykorzystujemy w aranżacjach. Motta, hasła i cytaty to już wartość dodana, która pozwala od czasu do czasu uśmiechnąć się lub zamyślić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Typografia


  Plakaty z napisami zmienią nudne ściany w prawdziwy Hyde Park. Wydrukowane na wysokiej jakości papierze hasła, aforyzmy i cytaty odzwierciedlają współczesną fascynację sloganami i jednocześnie są niezwykle charyzmatyczną dekoracją na ścianę.

  Plakat z napisami to bowiem przede wszystkim nowoczesny design złożony z fantazyjnych czcionek, graficznych symboli oraz gry kolorów. Niczym graffiti czy murale, jest on ważnym elementem kultury XXI w. opartej w dużej mierze na krótkiej treści i optycznej wyrazistości przekazu. Po co pisać elaboraty, gdy można to, co ważne zamknąć w kilku słowach i jeszcze powiesić na ścianie?

  Nasze plakaty typograficzne mogą mieć charakter motywujący, rozweselający, intrygujący czy nostalgiczny – obok żadnego nie da się jednak przejść obojętnie.  Odważna koncepcja artystyczna idzie w parze ze wzornictwem, które doskonale pasuje do wnętrzarskiego modernizmu – zarówno modnego kontrastu bieli z czernią, jak i kompozycji pełnych zdecydowanych akcentów kolorystycznych.

  Plakaty pasują praktycznie do każdego pokoju i mogą być zestawiane w sympatyczne kolekcje wspierających lub krzyżujących się myśli. Nikt nie zabroni Ci przy tym powiesić pojedynczego czarnego słowa na białym tle obok kolorowej typografii okraszonej rysunkami. Bo litery pasują do innych liter!

  Polskojęzyczne dobre rady na życie i angielskie dowcipy – w naszej kolekcji znajdziesz plakaty na każdą okazję i do każdego domu, idealne zwłaszcza na prezent. Łatwe do powieszenia i na swój sposób niezobowiązujące, plakaty pozwalają zmieniać dom nie do poznania niewielkim kosztem i w przeciągu paru chwil!


  Plakaty z napisami sklep decoart24.pl


  Plakat z napisami sklep decoart24.pl


  Plakaty z napisami sklep decoart24.pl

  Zabawne teksty i inspirujące sentencje – oto co znajdziesz w kategorii plakatów na ścianę z typografią

  W sam raz do każdego pomieszczenia w domu. Nie tylko jako sposób na urozmaicenie zastanej aranżacji, ale również na poprawę własnego samopoczucia. Każdy z plakatów charakteryzuje się bowiem unikalną kompozycją opartą na pięknych kolorach i ostrości obejmującej nawet najmniejszy detal. To właśnie tutaj znajdziesz wymarzony napis na ścianę – zabawny, inspirujący lub klimatyczny. Znane sentencje największych myślicieli, dowcipy i popkulturowe, znane wszystkim stwierdzenia.


  Plakaty typograficzne - napisy - Decoart24.pl


  Plakaty typograficzne - napisy - Decoart24.pl