Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Globusy, Globobary, Mini Barki

Globusy, Globobarki, Mini Barki to intrygująca propozycja dla wszystkich miłośników charyzmatycznego designu i ponadczasowej elegancji. Z DecoArt24.pl masz szansę połączyć piękne z praktycznym i ozdobić domowy salon w wielkim stylu.

Globus to niby pomoc edukacyjna pozwalająca na co dzień podziwiać złożoność świata i planować wyśnione podróże, ale dla większości z nas także niezbędny element wystroju. Niczym mapa na ścianie, globusy nadają wnętrzom kosmopolitycznego i poniekąd intelektualnego charakteru, a różne sposoby graficznego wykończenia mogą podkreślać styl aranżacji. Modne są zwłaszcza złote, srebrne i brązowe tonacje kolorystyczne, które doskonale pasują do klasycznej elegancji.

Globobarki to już jednak dodatek do salonu o zupełnie nowym wymiarze. Pozornie wyglądają jak tradycyjne globusy, ale po otwarciu czaszy ujawniają sprytnie zaprojektowaną przestrzeń na przechowywanie butelek z alkoholami i kieliszków. Tego rodzaju Mini Barki są atrakcyjnie nienachalne i umożliwiają chowanie trunków zarówno przed wzrokiem nieletnich, jak i warstwami osiadającego kurzu. Globobary to wreszcie doskonały pomysł na zaimponowanie gościom!

W zależności od modelu można wybierać między prostymi Mini Barkami, które dadzą się postawić na każdej szafce czy komodzie, a złożonymi konstrukcjami obejmującymi wysoką podstawę. Te najbardziej wyszukane globobary mają postać stylowych stolików, które łatwo ustawić w wolnym kącie pokoju, a dodatkowa półeczka zwiększa potencjał przechowalniczy. Trudno o lepszy pomysł na prezent dla konesera trunków i… podróży!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Globobarek sklep decoart24.pl

Globobarek sklep decoart24.pl

Globobarek sklep decoart24.pl

Globus sklep decoart24.pl

Globobarek sklep decoart24.pl