Wczytuję dane...

Globusy, Globobary, Mini Barki


Globusy, globobarki i minibarki to kategoria łącząca uniwersalną fascynację geografią i historycznymi mapami z zamiłowaniem do trunków. Jako stylowe elementy wyposażenia wnętrz pasując doskonale do reprezentacyjnego salonu czy gabinetu, pozwalając łatwo przechowywać karafki, butelki czy kieliszki. To ciekawy pomysł na luksusowy prezent dla dżentelmena!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Globusy, Globobary, Mini Barki

Globusy, Globobarki, Mini Barki to intrygująca propozycja dla wszystkich miłośników charyzmatycznego designu i ponadczasowej elegancji. Z DecoArt24.pl masz szansę połączyć piękne z praktycznym i ozdobić domowy salon w wielkim stylu.

Globus to niby pomoc edukacyjna pozwalająca na co dzień podziwiać złożoność świata i planować wyśnione podróże, ale dla większości z nas także niezbędny element wystroju. Niczym mapa na ścianie, globusy nadają wnętrzom kosmopolitycznego i poniekąd intelektualnego charakteru, a różne sposoby graficznego wykończenia mogą podkreślać styl aranżacji. Modne są zwłaszcza złote, srebrne i brązowe tonacje kolorystyczne, które doskonale pasują do klasycznej elegancji.

Globobarki to już jednak dodatek do salonu o zupełnie nowym wymiarze. Pozornie wyglądają jak tradycyjne globusy, ale po otwarciu czaszy ujawniają sprytnie zaprojektowaną przestrzeń na przechowywanie butelek z alkoholami i kieliszków. Tego rodzaju Mini Barki są atrakcyjnie nienachalne i umożliwiają chowanie trunków zarówno przed wzrokiem nieletnich, jak i warstwami osiadającego kurzu. Globobary to wreszcie doskonały pomysł na zaimponowanie gościom!

W zależności od modelu można wybierać między prostymi Mini Barkami, które dadzą się postawić na każdej szafce czy komodzie, a złożonymi konstrukcjami obejmującymi wysoką podstawę. Te najbardziej wyszukane globobary mają postać stylowych stolików, które łatwo ustawić w wolnym kącie pokoju, a dodatkowa półeczka zwiększa potencjał przechowalniczy. Trudno o lepszy pomysł na prezent dla konesera trunków i… podróży!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

Globobarek sklep decoart24.pl

Globobarek sklep decoart24.pl

Globobarek sklep decoart24.pl

Globus sklep decoart24.pl

Globobarek sklep decoart24.pl