Wczytuję dane...

Garderoby do Przedpokoju


Garderoby do przedpokoju to sposób na wprowadzenie ładu do domowych wnętrz i to od samych drzwi wejściowych. Montowane na ścianie wieszaki wykonane z eleganckiej i praktycznej metaloplastyki pomieszczą okrycia wierzchnie wszystkich domowników, pełniąc jednocześnie funkcję dekoracyjną. Trwałe i funkcjonalne, zmieszczą się nawet w najmniejszych mieszkaniach!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Wieszak do przedpokoju - Ścienny - 4 Haczyki

Wieszak wykonany z metalu, posiada cztery uchwyty. Dostępny w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 102 cm Szerokość: 50 cm Głębokość: 25 cm Waga brutto: 4 kg
229,00 PLN
Produkt dostępny!

Garderoba do przedpokoju - 8U

Garderoba do przedpokoju. Dostępna w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 150 cm Szerokość: 75 cm Głębokość: 27 cm Waga brutto: 7 kg
445,00 PLN
Produkt dostępny!

Garderoba do przedpokoju - Prosta - 5 Kolorów

Posiada dwanaście wyprofilowanych uchwytów na odzież. Dostępna w 5 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana), czarny, biały. Wymiary: Wysokość: 148 cm Szerokość: 89 cm Głębokość: 10 cm Waga brutto: 5,7 kg
519,00 PLN
Produkt dostępny!

Garderoba do przedpokoju - Klasyk wąska

Garderoba ścienna, posiadająca dziesięć uchwytów. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 200 cm Szerokość: 50 cm Głębokość: 10 cm Waga brutto: 4,8 kg
399,00 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Garderoba do przedpokoju - Metalowa - Loft - 70

Garderoba do przedpokoju - Loft - 70. Posiada 6 haczyków do powieszenia odzieży wierzchniej oraz półkę na pozostałe części garderoby. Solidne wykonanie sprawia, że wieszak jest stabilny i zapewni długotrwałe użytkowanie.
519,00 PLN
589,00 PLN
Oszczędzasz 70.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 589.00 PLN
Produkt dostępny!
Promocja

Garderoba do przedpokoju - Metalowa - Loft - 90

Garderoba do przedpokoju - Loft - 90. Posiada 8 haczyków do powieszenia odzieży wierzchniej oraz półkę na której można położyć na przykład czapki. Garderoba jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, aby lepiej móc ją dopasować do wnętrza.
619,00 PLN
719,00 PLN
Oszczędzasz 100.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 719.00 PLN

Garderoby do Przedpokoju

Garderoba do przedpokoju pomoże zagospodarować przestrzeń przy drzwiach wejściowych w sposób praktyczny i atrakcyjny zarazem. Rozwiąże jednocześnie powszechny w wielu domach problem okryć wierzchnich pozostawianych na krzesłach i kanapach. Bo nikomu nie chce się każdorazowo odwieszać kurtki czy bluzy do szafy.

Nasze garderoby do przedpokoju wykonane zostały z wysokiej jakości metalu, który gwarantuje wytrzymałość i trwałość całej konstrukcji. A mówimy o złożonych wieszakach obejmujących nawet do 12 haczyków, rozmieszczonych na różnych wysokościach – tak, aby dostęp był łatwy nawet dla dzieci. Metaloplastyka jest techniką wykorzystującą fizyczne cechy metalu i siłę metalowych łączeń – żadne inne tworzywo nie może jej dorównać pod względem stabilności i żywotności. Gdyby tego było mało, metalowe garderoby do przedpokoju oferowane są w całej gamie atrakcyjnych odcieni, obejmujących zarówno inspirowane stylem retro patyny, jak i ponadczasową biel oraz czerń.

Proponowane przez nas garderoby na przedpokój montowane są bezpośrednio na ścianie, stając się swego rodzaju dekoracją. Wybierać możesz bowiem między różnymi rodzajami designu – od barokowej zdobności po modernistyczny industrializm. Dobrane do kompletu z innymi dodatkami do przedpokoju dają spójną stylowo aranżację, która w zasadniczy sposób ułatwia życie codzienne. Garderoba do przedpokoju to bowiem doskonałe miejsce nie tylko na odwieszanie kurtek i płaszczy, ale także torebek, kapeluszy i szali. Niektóre modele wyposażone są w dodatkową półeczkę, na której można śmiało przechowywać czapki i rękawice. Trudno o bardziej kompleksowe, a zarazem eleganckie wyposażenie przedpokoju!


Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.