Wczytuję dane...

Figurki z filmów i seriali


Figurki z filmów i seriali renomowanej marki Funko to idealny pomysł na prezent dla miłośników małego i dużego ekranu. Sympatyczne, niewielkie figurki o nieproporcjonalnie dużych głowach, inspirowane są światem filmu, seriali i gier komputerowych, będąc swego rodzaju hołdem dla współczesnej popkultury. Wystarczy mieć jedną, aby chcieć zgromadzić całą kolekcję!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Figurka Funko - Fortnite Tricera Ops

Oficjalna figurka kolekcjonerska Fortnite Tricera Ops Genialna figurka Funko z kolekcji Pop! Vinyl to świetny gadżet dla wszystkich fanów.
69,00 PLN

Figurki z filmów i seriali

Figurki to gratka dla kolekcjonerów, którzy lubią otaczać się nowoczesnym designem i odniesieniami do świata filmu, gier i seriali.

Amerykańska firma Funko Inc. to światowy lider w produkcji przedmiotów kolekcjonerskich inspirowanych popkulturą. Winylowe figurki Funko dostępne są obecnie w ponad 25 tysiącach marek sklepowych na całej planecie, a DecoArt24.pl ma zaszczyt być jednym z dystrybutorów. Fenomen marki polega na niewyczerpywalnej praktycznie puli motywów, które sprawiają, że półki fanów zapełniają się w fantastycznym tempie - szaleńcza pasja nie ma końca!


Figurki kolekcjonerskie 
cechują się charakterystycznym designem. 10-centymetrowe postawy mają nieproporcjonalnie duże główki i karykaturalne niemal atrybuty, które tworzą pożądaną kolekcjonerską spójność. Pośród figurek odnajdziemy bohaterów słynnych filmów, seriali, a nawet gier komputerowych. Wysokiej jakości wykonanie gwarantuje nie tylko doskonałą precyzję detali, ale także perfekcyjną trwałość – figurki latami cieszą oczy bez utraty kolorów, a dzieci mogą je również wykorzystywać do zabawy.

Kolekcjonerskie figurki  to fantastyczny pomysł na prezent. Spodobają się zarówno pasjonatom marki Funko, z ochotą witającym każdy kolejny przybytek do prywatnego zbioru, jak i miłośnikom poszczególnych tytułów kinowych lub telewizyjnych, bądź też konkretnych postaci. Sprawią przy tym wiele radości i przedszkolakom, i nastolatkom, i zupełnie dorosłym fanom. Jako sympatyczny dodatek na biurko lub półkę nad łóżkiem, będą wspaniałą dekoracją pokoju dziecinnego, sypialni, a nawet salonu!

Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.