Wczytuję dane...

Lampy Stojące - Wiszące


Lampy stojące i wiszące należą do najpraktyczniejszych dekoracji domowych, których siła oddziaływania zasadniczo wzrasta po zmroku. Nawet w ciągu dnia łatwo docenić jednak eleganckie abażury i stylowe konstrukcje odważnie zwisające z sufitu lub wyrastające z podłogi. Te najciekawsze ekskluzywne modele działają jak wnętrzarska biżuteria!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Lampy Stojące - Wiszące


  Lampy stojące oraz wiszące to coś więcej niż źródło światła do domu. Eleganckie, zdobne, a czasem wręcz zaskakujące, są doskonałym dodatkiem do salonu, sypialni, kuchni a nawet przedpokoju, dbając o nasz wzrok i stwarzając unikalną atmosferę po zmroku.

  Lampy stojące powstają z myślą, o tym, aby cieszyć oczy nie tylko w ciemnościach. Także za dnia ich szlachetne kształty stanowią prestiżową dekorację na salonowym stole, szafce nocnej czy nawet podłodze. Po włączeniu światła pełnią oczywistą funkcję praktyczną, a zarazem nabierają nowego poziomu uroku, dzięki jasnemu snopowi z żarówki. Dekoratorzy wnętrz sugerują przy tym, aby w każdym pomieszczeniu domowym zaplanować wielkoelementowy system oświetleniowy złożony z lampy głównej oraz bocznych świateł, pozwalających kreować kameralną atmosferę.

  W DecoArt24.pl znajdziesz nowoczesne lampy różnych kategorii. Lampy wiszące stanowią wspomniane wyżej główne źródło światła, doskonale prezentując się nad blatem stołu jadalnego. Lampy stołowe i nocne stawiamy na podwyższeniu, gdzie nie tylko w pełni widać ich urok, ale stopień oświetlenia jest subtelny i stwarza przytulne wrażenie. Godne polecenia są również lampy podłogowe, które doskonale zapełniają pustą przestrzeń, pasując do kątów wypoczynkowych, sypialni, a także jako akompaniament foteli do czytania.

  Oferowane przez nas lampy dekoracyjne odmieniają się przez dziesiątki kolorów i stylów, co pozwala dobrać idealny model do każdych wnętrz. Szczególnie godne uwagi są lampy o pięknych, ceramicznych podstawach, których kształty urastają do rangi prawdziwych dzieł sztuki. Wybierać możesz również spomiędzy różnych odcieni kloszów – w zależności od atmosfery, jaką chcesz stworzyć w domu.

  Pragniemy, by nasi klienci pozytywnie wspominali wizytę w naszym sklepie dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość, nowoczesność oraz oryginalny design naszych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Stwórzmy wspólnie piękne wnętrza w domowym zaciszu.

  Lampy stojące do salonu decoart24.pl


  Lampy stojące do salonu decoart24.pl


  Lampy dekoracyjne do salonu decoart24.pli.


  Lampy dekoracyjne do salonu decoart24.pl

  Lampy dekoracyjne do salonu decoart24.pl