Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Obraz ścienny - Pochmurny New York - 90x120 cm

Obraz ścienny - Pochmurny New York - 90x120 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno poliestrowe 210g/m2, delikatne i niezwykle trwałe. zadrukowane boki, Polski producent.
159,00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Obraz dla mężczyzny - Samochód wyścigowy - 120x90 cm

Obraz na płótnie pod tytułem Samochód wyścigowy. Głębokie, nasycone barwy, obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry, każdy przechodząc obok zwróci na niego uwagę. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Płótno najlepszej jakości, K
159,00 PLN

Motoryzacja

Motoryzacja jest tym, co mężczyźni lubią najbardziej, dlatego jeśli szukasz dodatkowej dekoracji do swojego pokoju lub salonu, poznaj nasze obrazy na płótnie!

 

Na nich nie tylko samochody wyścigowe, ale również eleganckie klasyki, zarówno w kolorze, jak i czarno-białe. Masz więc w czym wybierać. Tym bardziej, że każdy z obrazów, który znajdziesz powyżej jest łatwy w montażu (wystarczy zawiesić go choćby na małym gwoździku) i bardzo trwały, dzięki czemu służy przez lata. Ostrość malunku obejmuje nawet najmniejsze detale, a kolory, jeśli nie jest to monochromatyczna wersja, charakteryzują się głębią, która zapiera dech w piersi.