Wczytuję dane...

JAK URZĄDZIĆ PRZEDPOKÓJ?

średnia: 5.0  ocen: 4

Przedpokój to wizytówka całego domu – warto więc sprawić, aby był nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim zapraszający…

Naturalnie, ostateczny wygląd przedpokoju zależy nie tylko od preferencji stylowych, ale od jego kształtu, rozmiaru i funkcji, które musi pełnić. W dużych domach można sobie pozwolić na reprezentacyjny przedsionek, ale w małych mieszkaniach za drzwiami trzeba przede wszystkim pomieścić obuwie, nakrycia wierzchnie, parasole, itd.

Oto kilka ciekawych pomysłów…


Przedpokój klasyczny

Elegancki, minimalistyczny, optymalnie wykorzystujący dostępne miejsce – klasyczny przedpokój nie sprawia wrażenia zatłoczonego, ale pozostaje praktyczny, bez zbędnych ozdobników. Najczęściej mówimy więc o tradycyjnej meblościance wejściowej, która sprytnie ukryje buty, kurtki i nakrycia głowy, pozostawiając tylko kilka haczyków dla gości. W przedpokoju powinno się też znaleźć miejsce na ławeczkę czy krzesło do siedzenia, które przydaje się nie tylko do zakładania butów, ale także do odstawiania toreb po przyjściu do domu oraz oczywiście na lustro, bez którego większość elegantek nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Jasne, pastelowe ściany i meble pozwalają zaprosić jak najwięcej światła do ciemnego zwykle przedsionka.

Meble do przedpokoju
Produkt dostępny!

Garderoba do przedpokoju - Klasyk wąska

Garderoba ścienna, posiadająca dziesięć uchwytów. Dostępny w 8 kolorach: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czarny, biały, czarny mat, inox. Wymiary: Wysokość: 200 cm Szerokość: 50 cm Głębokość: 10 cm Waga brutto: 4,8 kg
399,00 PLN
Produkt dostępny!

Stolik metalowy z drewnianym - Dębowy blat

Stolik metalowy z drewnianym blatem Nowoczesny, designerski stół to połączenie metalu i drewna. Stolik posiada naturalny, dębowy blat, który jest olejowany co zapewnia trwałość i niepowtarzalny styl. Konstrukcja wykonana z metalu w kolorze czarnego półma
1899,00 PLN
Produkt dostępny!

Stolik metalowy z drewnianym dębowym blatem - Functional

Stolik metalowy z drewnianym blatem Nowoczesny, designerski stół to połączenie metalu i drewna. Stolik posiada naturalny, dębowy blat, który jest olejowany co zapewnia trwałość i niepowtarzalny styl. Konstrukcja wykonana z metalu w kolorze czarnym.
579,00 PLN


Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. houzz.com


Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl

Fot. homebunch.com


Piękne lustra do przedpokoju:

Lustro w ramie - DecoArt24.pl
http://decoart24.pl/lustro-owal-roze-lustra-metaloplastyka

Lustro w ramie - DecoArt24.pl
http://decoart24.pl/lustro-metalowe-lustra-metaloplastyka


Lustro w ramie - DecoArt24.pl

http://decoart24.pl/lustro-rumianki-lustra-metaloplastykaMiejsce dla rodziny


Nie zawsze da się utrzymać przedpokój w przyjemnym porządku - czteroosobowa rodzina ma małe szanse pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy w zamkniętych szafkach, a w praktyce okazuje się też, że zwłaszcza młodzieży codzienne chowanie kurtek i czapek przychodzi z trudnością. Stąd więc pomysł, aby nie wstydzić się bałaganu, ale raczej umiejętnie go okiełznać za pomocą wiklinowych koszy, zdobnych wieszaków, pudełek na drobiazgi, itd. Buty mogą równie dobrze stać na widoku, jeśli zapewnimy im estetyczny, funkcjonalny stojak, a parasole czy torby okazują się całkiem ciekawą ozdobą rodzinnego przedpokoju – swojskiego i przytulnego.


Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. nevermoresearch.com

Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. gnuarch.org


Rodzinne rozwiązania do przedpokoju:


Komplet do przedpokoju - DecoArt24.pl
http://decoart24.pl/siedzisko-do-przedpokoju-wieszak-z-polka-chrom

Regał DecoArt24
http://decoart24.pl/szafka-metalowa-meble-metaloplastyka


Przedpokój z klimatem

Jeszcze inny pomysł to stworzenie za drzwiami swego rodzaju galerii sztuki, która faktycznie oczarowuje od pierwszego wejrzenia i sprawia, że do domu wraca się z ochotą i przyjemnością. Taka ozdobna aranżacja utrzymana w konwencji vintage jest dobrą motywacją, aby trzymać typowy dla przedpokojów nieład zamknięty gdzieś we wbudowanej szafie czy oddzielnej garderobie. Obrazy i inne dekoracje ścienne, świeczniki, stylowe lampki, artystyczne stojaki na parasole czy wreszcie piękne kompozycje ze świeżych lub suszonych kwiatów umieszczone w eleganckich wazonach – wszystko to sprawia, że przedpokój przestaje być jedynie pomieszczeniem do wycierania butów, a staje się praktycznie małym salonikiem.

Lampy podłogowe


Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. architectureartdeisgns.com


Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl

Fot. nevermoresearch.com


Retro akcesoria do przedpokoju:

Garderoba do przedpokoju DecoArt24.pl
http://decoart24.pl/garderoba-wieszak-na-ubrania
Wieszak do przedpokoju

http://decoart24.pl/elegancki-wieszak-stojacy

Parasolnik
http://decoart24.pl/stojak-na-parasole-metaloplastyka-parasolnikLuksusowy przedsionek

Oczywiście, jeśli cały dom czy mieszkanie utrzymane są w konwencji luksusowej elegancji, gdzie każdy dodatek zachwyca dekoracyjnością i blichtrem, także sam przedpokój musi wpasowywać się w tą ekskluzywną całość. Przestrzeń za drzwiami urządzamy więc wtedy nie tyle sielsko i rustykalnie, ale z odpowiednim rozmachem. Jeśli więc lustro, to w imponującej ozdobnej ramie, która sama w sobie jest dziełem sztuki. Jeśli lampy stojące, to o eleganckich rzeźbionych nogach, wykonanych z kamienia, porcelany czy metalu. Jeśli stolik i krzesełko, to na pewno o rzeźbionych ramach i luksusowych obiciach; jeśli wazy, to tylko przywodzące na myśl epokę ludwikowską czy przepych przedwojennego mieszczaństwa…

Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. decoist.com

Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. allthingsthrifty.com


Zdobne meble do przedpokoju:


Komplet do przedpokoju - DecoArt24.pl
http://decoart24.pl/stolik-szklany-lustro-w-ramie-komplet-56383Pufka z półką
http://decoart24.pl/pufka-mala-z-polka-siedziska-meble

Komplet do przedpokoju - DecoArt24.pl

http://decoart24.pl/komplet-mebli-pufka-lustro-w-ramie


Nowoczesny przedpokój

W minimalistycznych, nowoczesnych domach i apartamentach, także przedsionek powinien być oszczędny, modernistyczny i pełen modnej geometrii. Gładkie, proste meble z wysokiej jakości lakierowanego drzewa, lustra bez ram i industrialne punktowe oświetlenie wystarczają, aby przedpokój pozostał praktyczny i elegancki zarazem. W ramach ozdoby można zawsze zafundować sobie na ścianę nowoczesną grafikę lub postawić na półce kilka awangardowych wazonów z kolorowego szkła.

Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. imbrandon.com

Jak urządzić przedpokój? - DecoArt24.pl
Fot. imbrandon.com

Nowoczesne lustra do przedpokoju:


Lustro
http://decoart24.pl/lustro-z-wieszakami-rurkowe-decoart24

Lustro do przedpokoju
http://decoart24.pl/lustro-rurkowe-sklep-internetowy-decoart24


Malarstwo - Obrazy idealne na prezent
Produkt dostępny!

Obraz na płótnie - Yellow Matter 1 - 85x85 cm

Obraz na płótnie - Yellow Matter 1 - 85x85 cm. Obraz ma intensywne, żywe kolory, jest przy tym bardzo ostry. Barwy są trwałe, cieszą oko długie lata. Obrazy są drukowane na płótnie bawełnianym 300g/m2. delikatne i niezwykle trwałe.
289,00 PLN