Wczytuję dane...

hanipol

Hanipol to rodzima firma o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w sprzedaży prestiżowych artykułów do dekoracji wnętrz oraz upominków. W jej ofercie znajdują się dekoracje i dodatki znanych i cenionych marek designerskich (m.in. Carmani, Sagrado, Da Rosa czy Maska) , które trafiają finalnie do ponad 40 krajów na wszystkich kontynentach.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują kubki ceramiczne, które już dawno przerosły swoją oryginalną funkcję – praktycznego naczynia do podawania gorących napojów. Dzisiaj użytkowa ceramika osiągnęła rangę przedmiotu pożądania, domowej dekoracji i osobistego fetyszu, który doskonale odzwierciedla prywatne gusta, zainteresowania i fascynacje. Kubki ceramiczne zaskakują przy tym wciąż nowymi wzorami i świeżymi trendami, którym nie sposób się oprzeć. Na święta i specjalne okazje, ale także jako codzienny gest i wyraz wdzięczności, kubki Hanipol to strzał w dziesiątkę!

Specjalnością firmy Hanipol są również inne upominki biznesowe wyrobione z porcelany, ceramiki, szkła oraz tworzyw sztucznych. Szeroka oferta skierowana jest do firm różnych branż oraz klientów indywidualnych, którzy poszukują prestiżowych pomysłów na prezent. Mowa o całych zestawach obiadowych czy kawowych, paterach i kuflach, ale także drobiazgach typu lusterka czy pudełka. Ogromny wybór stylów i deseniów pozwala dobrać idealny podarek dla każdej kategorii wiekowej i obu płci. Wszystkie produkty łączą w sobie funkcję dekoracyjną z użytkową, przypominając obdarowywanym o pozytywnych międzyludzkich relacjach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt chwilowo niedostępny. Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny

Filiżanka do kawy - ze spodkiem - 200 ml - Pudełko prezentowe

Biała filiżanka ze spodkiem do kawy o pojemności - 200 ml. Szeroki, dobrze wyprofilowany uchwyt pozwala na wygodne trzymanie filiżanki. Wysokiej jakości porcelana długo utrzymuje temperaturę napoju .
56,00 PLN